reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

pysia_, poprzednie usg miałam 4 tygodnie temu. Jak nic sie nie dzieje, to lekarz wyznacza wizyty co 4 tygodnie, a u mnie jakoś szczególnych zmian nie było w międzyczasie niepokojących. Właściwie to nadal nie ma, ale było dośc wyraźnie widać, że maleństwo nie rozwinęło sie jak powinno i że serduszko już nie bije. Prawdopodobnie już od jakiś 2 tygodni.

Tak strasznie, strasznie mi przykro... :-( Szczerze Ci współczuję i gdybyś potrzebowała porozmawiać, to pisz do mnie na priv :(
 
reklama
SAM_2450.jpg

Nasze malenstwo kochana :)
tak bardzo sie wiercilo I machalo do nas (tzn tato twierdzi ze do niego ;) ze tak sie ucieszylo ze zobaczylo tate ze az skakalo z radosci) raczkami, nozkami w ogole cale skakalo ;) piekny widok, tylko szkoda ze Pani doctor nie chcialo sie zrobic lepszego zdjecia jak widac wszystkie nozki I raczki, no ale widac jedna raczke I tutaj ;)
usg robione w rownym 10tyg a z usg dzidzia 10tyd3dni ;)
teraz czekamy na list ze szpitala na usg polowkowe I mamy nadzieje ze zrobia jeszcze przed swietami a jak nie to 10 grudnia to bedzie 18 tyd idziemy prywatnie zobaczyc plec :-) tylko ciekawe kiedy list przyjdzie...
22 listipada mamy nastepna wizyte w szpitalu ale nie bedzie usg.
 

Załączniki

  • SAM_2450.jpg
    SAM_2450.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 78
Kiuik Tak strasznie mi przykro;( bardzo ogromnie Ci współczuję. Dużo siły życzę.... [']

A pozostałym dziewczynkom gratuluję przecudnych bobasków i udanych wizyt:)) niesamowite zdjęcia, każde jedno:)
 
Dziekuje makao :) to juz nasze 3 usg wczesniej mielismy tez w 9 tyg ze wzgledu na bol brzucha I musze przyznac ze przez 10 dni dzieciatko baardzo uroslo az nie moge sie nadziwic jakas roznica ;)
 
Dziewczyny cudowne zdjęcia, śliczne Maleństwa :)
tak mi przykro, jak dowiaduję się o takich informacjach.. Kiuik... szczęście miesza się ze smutkiem...
 
reklama
Do góry