reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
Co to jest test z sodą???



"Słyszał ktoś o metodzie z sodą i sprawdzaniu chłopak/dziewczynka? Ponoć łączy się ona inaczej z męskimi i żeńskimi hormonami, które są... w naszych siuśkach!

Łyżeczka sody (albo dwie) do pojemniczka, w drugim nasze siuśki. Dolewamy siuśki do sody i UWAGA: jak sie pieni to chłopak a jak nie, to dziewuszka. Haaa
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif


Ciekawe ile w tym prawdy... "
 

"Słyszał ktoś o metodzie z sodą i sprawdzaniu chłopak/dziewczynka? Ponoć łączy się ona inaczej z męskimi i żeńskimi hormonami, które są... w naszych siuśkach!

Łyżeczka sody (albo dwie) do pojemniczka, w drugim nasze siuśki. Dolewamy siuśki do sody i UWAGA: jak sie pieni to chłopak a jak nie, to dziewuszka. Haaa
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif


Ciekawe ile w tym prawdy... "


hehehehehehe :-D
jak będę już znała płeć, to wtedy zrobię i sprawdzi się prawdziwość, ale to jeszcze trochę ;)
 
Dziewczyny super fotki malenstw:tak: Ja tez juz nie moge doczekac sie kolejnego usg.

Straciatella gratuluje synka:tak: ja tez mam takie dziwne przeczucie, ze znowu bedzie synek u mnie:-p
 
Dziewczyny śliczne dzieciaki na zdjęciach ;-)
Straciatella - jako pierwsza ma za sobą prenatalne - super, że wszystko ok. I jako pierwsza poznała prawdopodobną płeć :-).
 
Powiem wam, że balam sie strasznie :-)

Ale płeć określona na podstawie Nub Theory, więc nie trzeba prenatalnych do tego. Gościu był niemalże pewny!! A to ci psikus ;-)
 
Straciatella - czekamy wszystkie na zdjęcie maluszka :-D Mąż już wrócił ze zdjęciami z pracy?


Ktoś dzisiaj się mnie pytał kiedy mam wizytę u lekarza. Tak więc informuję, że przesunęła mi się na jutro na 20:45 - jak wyjdę od lekarza zaraz zamelduję co i jak :-)
 
reklama
Do góry