reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Perelka a ktory jest u ciebie tydzien?? bo mi od poczatku wychodzi ze dzidzia jest opare dni starsza bo dzisiaj wychodzi 11t 2 d. Ale ja zartuje ze to po mamusi taki wielkoludek:-)
Wiec spokojnie twoja dzidzia moze jest dziewczynka drobna? nie wiesz tego i sie nie martw na zapas;-) A ktorego masz genetyczne?? Ja 24 i juz sie nie moge doczekac;)
 
reklama
Hej i Ja Wam pokaze Mojego Dzidziulka;) dzi103.jpg



PS. Czy któraś z Was wporst zapytala Ginekologa o L4 bo sie zle czula - np.mdlosci,zawroty w glowie etc (nie chodzi mi o L4 z powodu np krwawien czy krwiaka itp) i czy dostala?? czy tez Gin sie krzywil??

Co do Poczatkujacej- na 95 % lekarz Jej powiedzial ,ze ciaza obumarla.., i miala czekac tydzien ale juz potem sie nie odezwala wiec nie wiem jak sie skonczylo...;/
 

Załączniki

  • dzi103.jpg
    dzi103.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 95
reklama
lotos - ale piękności!!! i książkowo rośnie! pięknie :happy:

Ja jestem w tym samym dniu ciąży co Ty i dzisiaj też mam wizytę u lekarza i zaczynam się już teraz na serio bać... :baffled:

Kiedy będziesz miała usg genetyczne? Umówiłaś już się?
 
Do góry