reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Nanncy dobrze, że już wyszłaś i że w jesteś w dobrej kondycji! Trzeba jednak się zmuszać i pić więcej wody teraz - ja zazwyczaj mało piję, stąd piszę o zmuszaniu. Trzymaj się ciepło! :happy2:
 
reklama
struss gratuluję syneczka :*


wichurka super, że z małą wszystko dobrze :) Śliczna fota!


An_Ka gratuluję synka :*


straciatella i Tobie gratuluję ślicznego synusia :)


Ależ mamy wysyp majowych przystojniaków:-D
 
U mnie ciągle trwają debaty odnośnie imion, początki były bardzo trudne ale powoli małymi kroczkami w większości się zgadzamy i zapisujemy na karteczce :) Bardziej się nastawiamy na chłopaka żeby się bardzo nie rozczarować ale w serduchu dziewczynka :))))

MonikaZgierz
ale się cieszę :-):-):-) rewelacja, wspaniała wiadomość i Tobie kochana spadł kamień z serducha ;-)
Straciatella nooo piękny Niuniek :)))))))
stazi ale burak jeden! Wybierz się do innego i powiedz że chcesz sobie sprawdzić czy wszystko dobrze z dzidzią bo się martwisz a przy okazji dowiesz się jaka płeć, bez przesady za 250 dowiadujesz się wszystkiego innego np. jakieś wady genetyczne bardziej dogłębne a nie tylko co będzie. Normalnie wieśniak jeden :angry:
Nanncy ​dobrze że już się polepszyło, miałaś chwilę zgrozy :/ Kurczę ja też pije mało wody , nie mogę się zmusić...
 
Hej :)

Wczoraj byłam na badaniu, wszystko w porządku, Dzidzia nie chciała się pokazać, mały akrobata :-D
ale prawdopodobnie będzie Synuś :-D

Mam przepisane żelazo i magnez, muszę też do kolejnej wizyty zrobić test obciążenia glukozą i Odczyn Coombsa.
 
Makao - no właśnie za pierwszym razem imię też wybierał mąż.
Umówiliśmy się, że on wybiera dla dziewczynki a ja dla chłopca.
Ale jak się okazało, że chłopak... to perfidnie przekupił mnie pizzą i on wybrał imię.
Nasz syn nazywa się Oliwier. Imię wydało mi się paskudne, ale teraz przywykłam. Mówimy do niego Olin, Olinek, Oluś, Oliwier też. No i żadne takie staropolskie nie pasuje, wiem o tym :-(
Ale chciałabym Ignasia..

Ja też myślałam o Ignasiu, ale chyba jednak stanie na Franku. Już nawet mówię tak do brzuszka (od wczoraj w sumie), także chyba pozostanie Franek :)
 
reklama
Do góry