reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Pysia Twój będzie Franek (cudnie, sama bym tak dała, ale jeden z bliźniaków mojej przyjaciółki ma tak na imię) a mój Józek - to jest dopiero szok:pPP Teksty o nie krzywdzeniu dziecka słyszę non stop. I mam w dupie. Wolę Janka, Stasia, Antka, Franka czy Józinka od Brajana czy Kewina. Jak ktoś się będzie krzywił powiedz, że rozważacie też Wiesława:pPPPPPP Będzie dobrze, Franki są cudniaste.
 
reklama
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt. Tylu przystojniaków się w maju urodzi, że jak pójdą do szkoły, to będą męskie klasy:-D.
Ja także wczoraj miałam wizytę i łożysko się przemieściło:-)Huuurrrrra!!! Leżenie się opłaciło.W ciągu tygodnia zeszło całkowicie z ujścia szyjki. Pozostał jeszcze krwiak, ale to mały pikuś (z pierwszym krwiakiem chodziłam do pracy, a i tak się wchłonął, więc się tak bardzo nie przejmuję). Duphaston i no spa odstawione, została tylko luteina.
Kolena wizyta za 3 tygodnie. Super, bo już dosyć miałam tych częstych wizyt.
Płeć jeszcze nieznana. Moja gin powiedziała, że ma pewne podejrzenia, ale nie chciała zdradzić.
Następne wizyty: 08.01.2014 r. kontrolna i 15.01.2014 r. połówkowe na "lepszym" sprzęcie u innego lekarza niestety, bo moja gin ma tylko zwykłe usg, ale za to z jej polecenia.
 
Pysia Franek to ladne imie, w szczegolnosci, ze widze, ze teraz moda na staropolskie imiona tak wiec nie bedzie sie wyrozniac od innych dzieci.
Makao racja co do Brajanow I Kewinow jak sie mieszka w Pl I ma sie Polskie nazwisko. Mialam kolezanke Dzesike I ona sama nie lubiala tego imienia, przedstawiala sie jako Ania :) niestety moj maz wymysla dziwaczne imiona dla chlopaka (ja wybralam dla dziewczynki on wybiera dla chlopca) I modle sie aby to byla dziewczynka :/
Monika to super, ze wszystko wrocilo do normy!
 
Witam,
Miałam się do Was odezwać już wczoraj, ale kiepsko sie czułam... więc jak poszłam spać o 15, tak już do rana :-p

Wrzucam zdjęcia naszego kruszka.
Maluch ma już 19,8 cm, przypuszczalna masa płodu 410g
Na 100 % chłopak jak widać na załączonym zdjęciu :D

Pięknie do mnie machał... i nawet mam filmik z wizyty :happy2:
Lekarz stwierdził, że takie badania to może robić cały czas - zero problemów, wszystko super :-)


Żeby tylko z tą szyjką było ok.. :dry:


USG 17.12.13.jpg
 

Załączniki

  • USG 17.12.13.jpg
    USG 17.12.13.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 143
Witam,
Miałam się do Was odezwać już wczoraj, ale kiepsko sie czułam... więc jak poszłam spać o 15, tak już do rana :-p

Wrzucam zdjęcia naszego kruszka.
Maluch ma już 19,8 cm, przypuszczalna masa płodu 410g
Na 100 % chłopak jak widać na załączonym zdjęciu :D

Pięknie do mnie machał... i nawet mam filmik z wizyty :happy2:
Lekarz stwierdził, że takie badania to może robić cały czas - zero problemów, wszystko super :-)


Żeby tylko z tą szyjką było ok.. :dry:


Zobacz załącznik 599499

martwiłam się:) śliczny niunio:)) jaki cudny pyszczek. i jaki jest wielki:DDDD Kamilek ostatecznie?
 
Makao,

Lekarz sam był w szoku, że taki duży bąbel. Ale powiedział, że brzuchol też mam niczego sobie i dopytywał z jaką wagą urodził się pierwszy syn.

A co do imienia: Nie, nie Kamil. Źle mi się kojarzy i nie dam mojemu wybrać tego imienia. Myślałam, że się przekonam.. Ale stanowczo nie.:no:
Ja bardzo chce Ignasia... a mój uparł się na Nataniela.
Jest to temat tak nerwowy, że wolę go nie poruszać, bo bym jeszcze urodziła :-p
 
Straciatella piekny synek :-) ciesze sie, ze zdrowiutki I rosnie jak na drozdzach :) gratuluje :) co do imion to u mnie to samo kazda proba konczy sie klotnia :/
 
Wiesz co Straciatella , ja zgłupiałam kompletnie, a twój starszy jak ma na imię? Z imieniem rozumiem Cię doskonale, ja w końcu też się do Lucjana przekonać nie mogłam. Dopóki miałam nadzieję, że to dziewczynka, to Miśka wymysł jakoś mnie nie raził. Ale jak mi Łucja siusiaka pokazała to po prostu nie i już. Ignaś fajnie, jak wiesz, ja lubię stare imiona. Nataniel też ładnie, Karmelowej synio ma tak na imię i jest z niego bardzo dumny. Pytanie czy pasuje do waszego nazwiska i czy się nie gryzie z imieniem starszego brata.

gwiazdeczka a Twój mąż co wymyślił dla tego synka?
 
GRATULACJE dla wszystkich :-D ojej jak dużo siusiaków to teraz pora na dziewczynki:tak::-D
co do imion na razie jakoś odpuściłam stanęło na Zosi i Tymoteuszu a jak ktoś się pyta jakie wybraliśmy to mówimy coś głupiego np Żyraf i Brunhilda żeby nie było komentarzy:-D a niech się zastanawiają czy czasem nam ciąża na mózg nie padła bo mówimy to z pełną powagą;-)

też bardzo lubię imiona staropolskie Jasie Stasie Tadzie:-)
 
reklama
Makao moj maz wymyslil, ze dziecko powinno pamietac o swoich pol afrykanskich korzeniach wiec nada mu afrykanskie imie I wymysla co jedno to gorsze! Jak mowie, ze nie bo beda sie dzieci smiac z niego w szkole to sie zlosci na mnie, ze wymyslam itd.. I nie da sobie wytlumaczyc, ze on ma "normalne" imie popularne w Anglii, w Polscie z reszta tez, nazwisko mamy angielskie, do Afryki nie wybieramy sie mieszkac wiec jedyne wyjscie to dac dziecku imie angielskie.. ewentualnie jakies miedzynarodowe.. To nie moze byc bo imie musi miec znaczenie, pochodzenie, przypominac o korzeniach.. Dlugo mozna by pisac o naszych klotniach :-)
 
Do góry