reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

dziewczyny przepiękne dzidziusie po prostu rozkoszne:-)ja idę w przyszłym tyg juhuuu:-D zobaczymy może zmieni się termin jak go dokładnie zmierzy jak na razie mam na 21 maja a mój tata ma ur 19 to może mieć fajny prezent zwłaszcza że będzie mieć okrągłą rocznice 60 lat:-)
 
reklama
Ja wczoraj miałam wizytę:)

Na szczęście wszystko w porządku, dzidzia rośnie. Wczoraj byłam dokładnie w 10 tyg i 1 dzien i usg też dokładnie tak samo wyszło co do dnia. Dzidzia mia 3,6 cm. Machała rączkami i nóżkami więc odrazu mi ulżyłoooo :)

Spróbuje wrzucić fotke ale robiłam telefonem, odbijało mi światło i prawie nic nie widać

Ja w ogóle jestem daleko za więkoszścia więc dzidzia malutka w porównaniu do innych ;)

20131105_081800.jpg20131105_081805.jpg
 

Załączniki

  • 20131105_081800.jpg
    20131105_081800.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 114
  • 20131105_081805.jpg
    20131105_081805.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 102
Bąbelek, dzidzia malutka ale urocza jak wszystkie:) idziemy łeb w łeb z terminem:) moja wiec tez jeszcze maleńka:)) gratuluję wizyty udanej.
 
Bąbelku czyżby na zdjęciu była widoczna malutka rączka :-)
Kruszynki śliczne :)
Ja się nie mogę doczekać wizyty czwartkowej :)
Jak zobaczę dzidzię, dowiem się ile ma już cm i w ogóle czy wszystko ok ...:D
No i jak będę mogła się pochwalić :D
 
Ja tak jak Babelek wczoraj mialam wizyte i tez poczatek 11 tygodnia.Gin stwierdzila ze wszystko ok.Dodatkowo zrobila cyto i czystosc.
Niestety tym razem nie bylo usg :( takze nie wiem ile urosla fasolka.
Na szczescie 19 mam prenatalne wiec juz za chwile znowu zobacze malenstwo :):):)
 
CAM00849.jpg a to moja niunia w 10 tygodniu :) dopiero udało mi się wkleic fotke :) w przyszłym tygodniu jade znow i będę miała już usg genetyczne :)) a tak to wszytsko ok.. ma rączki i nozki i wiecipięta mała rośnie :))
 

Załączniki

  • CAM00849.jpg
    CAM00849.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 104
Śliczniutkie te Wasze maleństwa!!!
Ja w czwartek mam wizyte u gina i pewnie zrobi mi USG mimo że w zeszły wtorek miałam genetyczne:-)

Mój termin też na 7 maja, mimo że z genetycznych wyszedł na 9 wg USG ale mam nie brać tego pod uwagę bo jak narazie liczy się termin z 1 USG:-)

No dziewczyny wg podręczników to w 16tc możemy 1 raz poczuć ruchy naszych skarbków (przynajmniej tak piszą o kobietach które 1 raz w są w ciąży) :-D:-D:-D
 
reklama
U mnie nici ze zdjęć, są na komputerze,:-( ale problem jakiś mam i nie mogę ich wstawić na forum,:crazy: cały czas wyświetla się zły plik,:crazy: może uda mi się coś później wykombinować.
 
Do góry