reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Gratuluję wszystkim dziewczynom udanych wizyt i ślicznych maluszków. :-)

Ja również po wizycie i po prenatalnych, dzidziuś zdrowy i silny :-) widziałam jak rączkami rusza i fikołki robi, niesamowite wrażenie :-D niestety na stwierdzenie płci za wcześnie, ale na kolejnej wizycie myślę, że się dowiemy. :-)

Przeczucia mam na dziewczynkę coraz bardziej :-) rodzinka i znajomi widząc zdjęcie, tak samo mówili, że dziewczynka, ale zobaczymy. ;-)
 
reklama
futurystka, naftanalek, Natuszka, gartulacje udanych wizyt :D piękne zdjęcia :D Natuszka, chyba chce nas potrzymać w napięciu :p bo wie jak wszystkie kochamy zdjęcia :D
no nic, jutro trzeba będzie pilnować wątku z wizytami :p
 
Kochane piękne maleństwa i gratuluję udanych wizyt :*

Sorki, że was zaniedbuje, ale mam straszne problemy z kręgosłupem i siedzenie na komputerze ograniczam do minimum.
Dzisiaj miałam wizytę. Wszystko ok, dzidzia ślicznie sobie rośnie i termin niezmiennie na 7 maja;-)
Na płeć powiedziano mi, że jest za wcześnie.

Kiepski sprzet babka miała więc zdjęcia nie są super jakości.

DSC01279.jpgDSC01283.jpgDSC01284.jpg

Straciatella widzisz coś?:-) Sory, że męcze:-D
 

Załączniki

  • DSC01279.jpg
    DSC01279.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 65
  • DSC01283.jpg
    DSC01283.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 62
  • DSC01284.jpg
    DSC01284.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 69
Lena, świetne fotki :D ale dzidzia kosmicznie wyszła na drugim zdjęciu :D dobrze że wszystko jest ok :)
ja cały czas liczę poród z OM i wychodzi 9 maj, ale ostatnio z usg wyszedł mi termin na 7 maja ;) więc może razem urodzimy? :p
a Straciatelli póki co nie widać na forum od dawna :( nie wiemy co się z nią dzieje bo na smsy też nie odpisuje :/ więc płci niestety szybko Ci nie poda :(
 
reklama
Do góry