reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
no mi się sniło że urodziłam w nocy z 1 na 2 maja :p gdzieś 1-2 w nocy była. obudziły mnie mocne bóle kręgosłupa i poszłam się kapąć żeby ciepłym prysznicem je złagodzić. jak wstałam to chlupnęły mi wody płodowe i jak się dotknęłam ręką to miałam rozwarcie :D obudziłam M i poszliśmy do szpitala (bo porodówkę mamy 200 metrów od domu :p ) i tam mi powiedzieli że mam rozwarcie 7cm i zaraz urodziłam :D
no jestem ciekawa kiedy urodzę :p
 
Lena, świetne fotki :D ale dzidzia kosmicznie wyszła na drugim zdjęciu :D dobrze że wszystko jest ok :)
ja cały czas liczę poród z OM i wychodzi 9 maj, ale ostatnio z usg wyszedł mi termin na 7 maja ;) więc może razem urodzimy? :p
a Straciatelli póki co nie widać na forum od dawna :( nie wiemy co się z nią dzieje bo na smsy też nie odpisuje :/ więc płci niestety szybko Ci nie poda :(

a czemu kosmicznie na drugim zdjęciu?:-D

Ja próbowałam zgadywać co do tego "nuba" nawet sobie stronkę odwiedziłam zfotkami potwierdzonych płci z tym, że ja tam tego "nuba" w ogóle nie widzę:eek:
 
Czesc to z ostatnieg Usg w12t3d. Dzidzia ma 68mm. Ruszala ustami jak rybka I fikala nozkami I raczkami. Maz bardzo zadowolony ze ze mna byl. Usmiech z twarzy mu nie schodzil. Termin mi sie potwierdzil na 13go maja. Dzidzia zdrowa wszystkie wyniki tez w normie wiec tylko sie cieszyc.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 53
Kurcze a ja bylam na usg i dzidzia miała 58 mm i powiedzieli mi, ze to12t2d. Jak to mozliwe? Podobno w tym poczatkowym okresie rosna raczej rowno i dlatego mozna okreslic wiek ciazy. To jak to jest? :)

Dziewczyny super fotki, gratuluje udanych wizyt :):)
 
no to nie wiem, jeszcze raz sprawdze w tych wynikach ktore mi dali ale dalabym se reke uciac ze tam jest 67.8 mm.

W moim suwaczku tez jest napisane ze w tym tyg powinno byc 6cm.

Magda a kiedy bylas bo wg suwaczka to ty teraz 11t6dz?
 
Ostatnia edycja:
Bylam w tamten wtorek, bo sie okazalo, ze dzidzia jednak starsza. No i wlasnie wtedy drugi lekarz mi potwierdzil, ze termin porodu to jednak 11 maja, a nie 20... Wiec wedlug tych wyliczen dzisiaj 13t1d.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wszystkie fotki cudne :)) Jak dostane swoje to zaś będę się gapić co chwile :)))
a ja w karcie ciąży według OM mam termin na 10 maja a według usg na 6 maja... :D
Ciekawa jestem co się okaże na wizycie która już będzie pojutrze :)))

Mimo że to ode mnie nie zależy to mam nadzieje że nie urodzę 4 maja...
Bo wtedy ma mój szwagier urodziny, a to taki alkoholik i debil ,że już mówił ze jak się 4 urodzi to dwie imprezy zakrapiane za jednym zamachem by były:crazy: i ze będzie od małego bratanka lub bratanicę uczył jak smakują odpowiednie napoje :crazy:
no idiota po prostu...
Dlatego też zastrzegłam sobie że nie chcę żeby on był chrzestnym mojego dziecka...
 
Ostatnia edycja:
Do góry