reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

nana7ma zazdorszczę Ci bliźniaków a jakby była parka to juz w ogóle super:-D
ja też chodzę do lekarza co 3tyg

Joanna23 nie mam gdzie zeskanować :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Futurystaka mam ten sam problem, odinstalowałam przypadkiem urządzenie wielofunkcyjne i nie mogę zainstalować go ponownie, nie wiem czemu... Robie wszystko ok a i tak wyskakują błędy, nie wykrywa mi urządzenia itd itp...

Dlatego zamiast skanowania robię zdjęcie telefonem/aparatem i też jest ok ;-)
 
Gratuluję wizyt dziewczyny:-)
Joanna23, wydaje mi się, że ta pani ginekolog naściemniała z tym, że ona tylko tyle może sprawdzić. Aesthete np też miała robione państwowo ze skierowaniem, a wszystko jej sprawdzili. Ale grunt, że wszystko ok:tak: chociaż ja chyba z czystej ciekawości i chęci pooglądania maluszka bym poszła jeszcze raz do kogoś innego.

Obiecałam już kilka dni temu, że wrzucę fotki mojego maleństwa, ale nie chciało mi się skanować. Dzięki za pomysł ze zrobieniem zdjęcia:rofl:

PB010491.jpg

Prenatalne miałam we wtorek 29 października. Nasze maleństwo miało 6,46 cm i wg usg jest troszkę starsze niż wynika z OM. Wszystkie parametry na szczęście były dobre. NT 1,1 mm. Kość nosowa jest, półkule mózgowe są, żołądeczek i pęcherz też jest:tak: widzieliśmy malutkie stópki :) nie pokazał co ma między nóżkami niestety. A nuba ja tu raczej nie widzę:blink:
Jak wszystko będzie ok, to na wizytę mam się zgłosić za miesiąc. Ale chyba tyle nie wytrzymam i pójdę max za 3 tygodnie:-p ja to bym chciała mieć nawet co 2 tyg.
 

Załączniki

  • PB010491.jpg
    PB010491.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 79
to widocznie to ma związek z moim l4.. bo wizyta co dwa tygodnie prywatnie, to co dwa tygodnie płacę pieniążki...
No cóż może później już będzie normalnie :)
Widocznie to zależy od widzimisię lekarza ;-)

a za każdym razem macie robione usg i badanie gin?;>
bo ja jak chodziłam do pierwszego to przez 4 wizyty ani usg ani badania gin(!!) tylko skierowania na mocz i krew mi dawał ;/
W końcu w 9tc się wkurzyłam i zmieniłam lekarza, bo proszę was...
a za pierwszym razem miałam jedno i drugie badanie, później zapytał czy dobrze się czuję czy nie mam upławów lub plamień i miałam samo sprawdzenie tętna płodu :)

mi się wydaje że to raczej chodzi o kasę :p wiadomo że tak dajesz mu zarobić więcej :D
ja mam robione za każdym razem usg. tzn raz nie miałam, ale byłam 2 dni po prenatalnych i bez sensu było robić po 2 dniach znowu usg. wtedy mi tylko zbadał szyjkę i takie tam :)


Bobo wyglada jak maly ufoludek wyglada teraz :)
o kurczę, rzeczywiście :D ale ujęcie rewelacyjne :D

ale ponoć to dziewuszki są takie wstydliwe, że zawsze się dupkami odwracają i chowają na usg :D
oj, niekoniecznie :p mój siostrzeniec to był bardzo wstydliwy :p dopiero w 8 miesiącu udało się rozpoznać płeć :D


Joanna, no to nie fajnie się ta pani zachowała :/ no ale chyba jakby się dopatrzyła czegoś nieprawidłowego to by się przyłożyła bardziej? no nie wiem... szkoda tylko Ciebie, bo tyle się czeka na każde badanie a tu takie zachowanie :/ jeszcze tyle kasy za jedno zdjęcie :eek:
Gratuluję wizyt dziewczyny:-)
Joanna23, wydaje mi się, że ta pani ginekolog naściemniała z tym, że ona tylko tyle może sprawdzić. Aesthete np też miała robione państwowo ze skierowaniem, a wszystko jej sprawdzili
no ale to w Polsce, a Joanna w UK :) pewnie stąd ta różnica :)

nie pokazał co ma między nóżkami niestety. A nuba ja tu raczej nie widzę:blink:
nie? a ja byłam pewna że to chłopiec :-D śliczne foto :) gratuluję :)
 
Aesthete, a widzisz gdzieś tego nuba? bo ja się nie mogę dopatrzeć. Tam poniżej brzuszka ma takie podkurczone nóżki, na zdjęciu zdjęcia pewnie nie widać, że to nóżki;-)
 
To i ja wklejam dzisiejsze zdjęcie ;-) Nóżki widać tu tylko do kolan albo nawet i nie, maluch kopał do góry że hej ;-)
Wypatrywałam nuba podczas usg ale niczego się nie dopatrzyłam bo maluszek był bardzo ruchliwy... a ze zdjęcia (szczególnie tego) ciężko mi wróżyć...

usg 006.jpg



Edit:
Futurystka, no ja właśnie też z hp mam ten problem... :dry:
 

Załączniki

  • usg 006.jpg
    usg 006.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 76
Ostatnia edycja:
reklama
śliczne maluszki, już nie takie malutkie fasolki ,tylko kawał człowieczków :D
Joanna jakaś dziwna ta lekarka co byłaś...:eek:
na szybko bo pacjentki czekają...
Jak ja chodzę do lekarza to zawsze siedzę i wypytam o wszystko i siedzę czasem pół godziny :-D
A co, jestem pacjentką, płacę za wizytę to wymagam:-p
U nas za foto się nie płaci, jedynie za filmik ze zwykłego usg jak ktoś chce to można, i to kosztuje 20zł:tak:
 
Do góry