reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

reklama
ps. jak to jest teraz z zzo, masz za darmo, ale tylko w tych szpitalach w których jest anestezjolog do podania tak? Te szpitale które nie miały tego znieczulenia nadal go miec nie muszą tak?
 
Hej Kruszka, glowa do gory!
Plusy sytuacji - jestes pod dobra opieka, sprawdzisz szpital 'od podszewki', nie musisz szukac opieki dla Frania bo m ma dla niego czas, no i dobrze sprawdza co sie dzieje.

Trzymamy kciuki!!!

Lilija, nie orientuje sie jak z ZZO. Bez anestezjologa na pewno nie zrobia. Moze zadzwon do szpitala, gdzie chcesz rodzic i sprawdz jak to u nich wyglada? Cos dziewczyny pisaly o szkoleniach dla ciezarnych odnosnie ZZO wlasnie.
 
Kruszka ważne ze wyszło to jak byłaś i mogą monitorować i sprawdzić co sie dzieje i czy to faktycznie niebezpieczne. Nie martw sie, sprawdza i niedługo będziesz znów w domku :)
 
A ja po wizycie wlasnie wyszłam..
Usg profil wyszedł ok, mały znowu spał i trwało to duzo dłużej bo czekaliśmy az sie wybudzi zeby ruchy podglądnac.. Uparciuch twardy sen ma chyba po mamusi :) bo nawet sok zeby podbić cukier i sprawdzić mu nie pomogło taki miał dobry sen ale wkoncu pod koniec cos ruszyło :) jak poszła do lekarza powiadomić o wynikach, to rezydent pyta czy moze podglądnac a ja ze tak, a co tam mysle dzidziusia dłużej popatrzę, noi on fajnie bo tak pomału oglądał wszystko od stopy do głowy to i ja sie napatrzyłam :) chciał mi zdjęcie buzi wydrukować i juz sie fajnie ustawił, Mimi ze 2d to super było nosek widać a nie czachę jak zwykle ale mały nagle reka zasłonił buzie i *upa nie mam "profilowego" :D
Za tydzien mam usg wzrostowe wiec sie dowiem ile warzy a tego to nie moge sie doczekać !!! :)
Ucieszyłam sie bo waga mi trochę zwolniła i przez dwa tygodnie przybyło mi jedynie z 200-300 gram, ale to ta zgaga mnie ostatnio okropnie meczy i jesc mi cieżko.. Dostałam cos na zgagę tez i ta noestrawnosc bo ileż mozna sie w sumie męczyć..Wieczorami nic nie przełknę..
Mam sie umówić na spotkanie z anestezjologiem, bo te płytki krwi ciagle niskie, zeby porozmawiać o epiduralu i ogólnie..
Noi poki co cukry dobre wiec indukcja na 39t, narazie bez żadnych dat bo jeszcze 4 tygodnie ale mam nadzieje ze tak zostanie i ze wszystko bedzie dobrze :)

A noi za dwa tyg na wizycie gbs pobieramy..
 
Ostatnia edycja:
Super bunia!


Dziewczyny, czy wam tez urosły
Pieprzyki? Mam takich brązowych (nowych!!) wypustek skórnych i płaskich pieprzyków chyba z 60!
 
Anney mi sie jakies większe zrobiły i bardziej widoczne.. Ale te co miałam.. Ale w ciazy to podobno norma.. Nowych poki co nie zauważyłam ale chyba dlatego ze bardziej rozstępy "śledzę" :D
 
Anney - mnie dwa stare na brzuchu się powiekszyly, po porodzie chyba je wytne. Mam ze dwa nowe na twarzy i to tyle. Tym razem nie wyszła mi na buzi ostuda, ale nowy pieprzyk jeden. Linie na brzuchu tez mam jaśniejsza niż w pierwszej ciąży, a myślę że to może być wszystko połączone ze sobą i z produkcją melaniny w ciazy.
 
reklama
Dzień dobry. Wczoraj byłam na wizycie. Ktg wyszło bardzo dobrze, ciśnienie 135/80 wiec też ok. Mówiłam doktorkowi że bardzo mnie boli dół brzucha i krocze wiec sprawdził czy mi sie nie rozchodzi spojenie łonowe ale jest ok. Poprostu mała ma już tak niziutko główkę że uciska. Nie sprawdzał jak z szyjka ale sprawdził ile mała teraz waży- 2900 przez tydzień przybrała 500g. W poniedziałek idę na pobranie gbs i ktg a 03.08 kolejna wizyta.
 
Do góry