reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

No to po dzisiejszej wizycie, szyjka zamknięta, wszystko w normie, tylko usg nie było... szkoda, ale ale - umówiliśmy się dziś na cesarkę i otóż nasz Synek pojawi się na świecie 29 sierpnia :) hihi równe 4 tygodnie. Za 2 tygodnie następna wizyta, jeszcze jakieś wymazy z pochwy będzie wtedy robił i usg a potem spotykamy się w szpitalu - ja będę leżała, a mój ginek będzie miał nóż... już się boję.
 
reklama
No to po dzisiejszej wizycie, szyjka zamknięta, wszystko w normie, tylko usg nie było... szkoda, ale ale - umówiliśmy się dziś na cesarkę i otóż nasz Synek pojawi się na świecie 29 sierpnia :) hihi równe 4 tygodnie. Za 2 tygodnie następna wizyta, jeszcze jakieś wymazy z pochwy będzie wtedy robił i usg a potem spotykamy się w szpitalu - ja będę leżała, a mój ginek będzie miał nóż... już się boję.

ale dlaczego cc ??? cos mnie omineło ?
 
Gratuluje udanych wizyt dziewczyny!
Dora_M no pozazdroscic, ze juz wiesz co i kiedy :-) Czyli bedziesz chyba pierwsza jesli sie nie myle bo kolejne to na 1 wrzesnia sie szykuja :-)
 
Tofilesia, bebzonik, Blutooth - no ale chyba po tylu wspólnych miesiącach to mnie stąd nie popędzicie... w końcu podstawowy termin był na 8 września.
bebzonik - ja wiedziałam, ze będzie cesarka ze względów okulistycznych, takie życie nic do zazdroszczenia...
 
Dora_M ja mysle ze bysmy sie nawet obrazily jakbys sie do sierpniowek sama przeniosla a Ty tutaj mowisz o tym ze mialybysmy Cie wyganiac. Toz Ty nasza, wrzesniowka jestes :-D A propos to pewnie w koncu nie Ty jedna sie rozpakujesz na koniec sierpnia :-D
 
Wydaje mi się, że jeszcze wcześniej Trixi ma cesarkę...

Dora dobrze,że mały jeszcze nie zamierza wychodzić i wszystko jest w porządku. Cesarki nie zazdroszczę ale przynajmniej wiesz już kiedy przytulisz synusia :tak: Będzie dobrze.
 
Dora, gratuluję udanej wizyty, no i myślę,że teraz to te 4tyg szybko Ci minie i będziesz tulić w ramionach swoje maleństwo. Zazdroszczę.

Trixi, chyba ma termin cc na 11 czy 17 sierpnia. to już tylko 2 tyg jej zostało.
 
reklama
Dora Ty nam broń boże nie przenoś się do sierpniówek.

Dziś siedzimy sobie z mężem i się relaksujemy, nagle mówię mu "O mam skurcze przepowiadające" a On złapał się za głowę i mówi "Ojejjkekujku i co przepowiadają? Masz skurcze jasnowidzące i wielką szklaną kulę po swoimi cycuszkami" hahahahahaha Wariat.
 
Do góry