reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

reklama
może właśnie dlatego, że taki osobny wątek jest zupełnie zbędny...
na różne dolegliwości narzekamy sobie zwykle na ogólnym, a tworzenie odrębnego wątku z każdym bzdetem to tylko niepotrzebny śmietnik..
moze to dla ciebie bzdet ale dla mnie nie, wiec zastanow sie nad swoja odpowiedzia, bo pewnie nie takiej bys sie sama spodziewala
napisalam tak do mam pazdziernikowych, bo jestesmy w podobnym okresie ciazy i moze ktoras miala podobne dolegliwosci
wiec jesli nie masz nic do powiedzenia w tej sprawie to nie pisz i tyle;-)
 
ja już po wizycie. w sumie wszystko wporządku poza anemią ale na to żelazo i będzie ok
No to dobrze, że wszystko ok.

obmacal od srodka i z szyjką ok wszystko:-)jednak nadal nic nie wspominal z badaniem odnosnie cukru:confused: a ja glupia zapomnialam sie zapytac...
Moja ginka mówiła, że chyba do 28 tc można zrobić.

aaaaa doktorek powiedział, że nic mi nie da i mam się nie martwić bo to w sumie nic groźnego i ta niedoczynność jest lekka:happy2: takie podobno normalne w ciąży... cóż... on jest lekarzem:happy2:
Super wiadomości:tak:

u mnie jak na razie biodra stoją w miejscu, za to pupa rośnie :-D:-D:-D

Mi się ostatnio śniło że moja Ania się urodziła z dorodnymi jajcami :szok::szok::szok::no::no::no:
Ja się na wszelki wypadek nie oglądam z tyłu;-);-)
Sen super:-D:-D:-D
 
Wiola78 to rzeczywiście mogą sobie rękę podać, bo mój też najbardziej pieczywo lubi samo :-). Ale on nie tylko chleb co i różne pieczywo, jasne, ciemne a najlepiej wieloziarniste albo z pestkami dyni.
Dziś znalazłam na niego sposób, zrobiłam piknik na łące to zjadł aż dwie kanapki z wędliną - normalnie normę półroczną wyrobił na szynkę, ale też biega tu jak szalony cały dzień na dworze to trochę lepiej z apetytem.

Ja bym chciała, żeby chociaż do kanapek jadł jakieś warzywo, ale zawsze odłoży, w przedszkolu też.
Ostatnio i tak sukces, bo znowu zaczął marchewkę w zupie jeść i nawet mówi, że lubi.

A tak wogóle to on jest okropnie kluchowy, kluski, makaron, naleśniki, pierogi itp. to jego żywioł.
Za to pizzy nie ruszy. Z fastfoodu to frytki i ostatnio zaczął hamburgery jeść, ale w niewielkich ilościach.
Jak mu zrobię tosty z pieczywa (często z normalnego chleba nawet) z serem to zje, za to zapiekanki już nie ruszy a ja za nic nie potrafię dociec czym te dwie rzeczy się różnią, że jedno je a drugie nie.

Jagoda gratuluję tych kanapek z wędlinką:-DMój też jest kluchowy ale wszystko je suche, makaron, ryż, naleśniki nawet dżemu do nich nie chce. Najbardziej nie lubi sosów np. truskawki z cukrem uwielbia ale jak poduszę to mówi, że nie lubi bo to sos:baffled::szok: I mimo, że widzi, ze to same truskawki to i tak nie ruszy "sosu"
 
dziewczyny..no serio jak kazda stworzy swój watek o jej bolaczkach to dopiero będzie bajzel..i ból jak się elisabeth dowie..
:-D:-D:-D:-D:-D

ja już nic nie powiem/napiszę... jak dostanę uprawnienia, na które musze czekać, to i tak poznikaja takie wątki... i to nie dlatego, ze kogoś dyskryminujemy czy uważamy, ze jego problemy nie są wazne, chodzi o to, zeby bałaganu nie robić, a odpowiedź na zadane pytanie na pewno uzyskałabyś shiko i na innym watku, bo dziewczyny zawsze służą pomoca
 
właśnie wróciłam:tak: morfologia licha więc dostałam tatdyferon:tak: penie znów wrócą zaparcia od żelaza:baffled: no nic trzeba brać:tak: waga +7kg do przeżycia doktor mówił coś o 14kg całości ale jakoś kiepsko to widzę:-D tętno dzidzi 150:tak: za 4 tygodnie będę miała usg:tak:
aaaaa zapomniałbym żylak mi się zrobił:szok: mam smarować liotonem 1000 jak nie pomoże to dostałam receptę z jakimś lekiem
 
reklama
Do góry