reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

reklama
Cześć dziewczyny my też niedawno wróciliśmy z usg, i oczywiście znowu mnie wkurzyli:baffled: , jak ostatnio byłam chyba w 23 tyg to powiedział że za wcześnie na 4d/3d i kazał po 30tyg przyjść , więc poszłam dzxiś 31t4d to mi powiedział ze na 3d za późno i figa z płyty nie będziemy mieć:realmad: .Mówił że za duża ciąża i mała się jeszcze pupą ustawiła że nawet twarzy w 2d nie widzieliśmy:baffled:.Załamali mnie , bo ja chciałam tą płytę .
Mała pozostała małą , bardzo dużo urosła ostatnie usg 1080g a dziś 2100g, a co najciekawsze wszystkie wymiary ma na 34 tydzień ciąży i lekarz mówił że albo będzie miała ponad 4 kg albo się urodzi wcześniej 2 tyg.Jest na całe szczęście zdrowa , główką na dole lekarz powiedział że to już ostatecznie i ma jakąś pozycje porodową , kurcze ja się nastawiam że jeszcze prawie 2 miesiąće a tu może być znacznie mniej , zobaczymy, w sumie czuje się świetnie nic mnie nie boli jakoś strasznie , nie puchnie , chociaż dobre i to.:zawstydzona/y:
Ale ja chciałam płyte........ps zdjęć też mi nie dał , bo powiedział że się mała źśle ustawiła:-(
No cóż , mama mówi że zdjęcia i płyty nadrobie jak się urodzi:tak:

Dentico... conajmniej dziwne. ja byłam ostatnio na tym usg 3/4d i wg OM byłam w 34tc, a wg usg jakoś 32tc. Mam nagrany 15min film, mam też fotki-pokazywałam z resztą.
dziwne jak dla mnie.

a ja jutro idę zbadać krew i siusiusiu... a w poniedziałek 31 z wynikami do GINA.
ciekawe co mi powie, bo jak narazie mam mętlik w głowie jeśli chodzi o termin porodu. Termin "rozjechał się", z usg inny niż z OM i to prawie o 2tyg!!! więc albo Mała jest mała, albo nie wiem. Nie wiem, który termin brać pod uwagę... może Gin mi to jakoś wyjaśni po badaniu, albo chociaż powie kiedy mogę się spodziewać "alarmu". Chocby tak "pi razy drzwi".
 
dentico..radze poszukać innego gina na to usg..jeszcze możesz nagrac sobie film..a facet gada bzdury..patrz na przyklad Karolinusi..ja mialam usg 3d/4d robione na poczatku czerwca..około 21 tygodnia..i nie było problemu..
nie ma to jak "fachowcy" :wściekła/y:
 
Wiecie u nas w Pabianicach jeden nagrywa na płyte4d to ten co mi wcześniej nie chciał zrobić , to byłam wczoraj u jakiegoś polecanego przez połóżną w klinice w Łodzi ten też nie chciał ,że niby za późno ,Jest jeszcze jeden u mnie on robi ładne usg ale nie nagrywa i przełącza tą głowice tylko na chwilke , ale chyba w desperacji umówiłam się do niego na jutro na 17 i chcemy wziąść własną kamere i nagrać obraz bezpośrednio z ekranu , mam nadzieje że się zgodzi:baffled::szok::happy: najwyżej się porycze to może wtedy pozwoli;-)
 
Wiecie u nas w Pabianicach jeden nagrywa na płyte4d to ten co mi wcześniej nie chciał zrobić , to byłam wczoraj u jakiegoś polecanego przez połóżną w klinice w Łodzi ten też nie chciał ,że niby za późno ,Jest jeszcze jeden u mnie on robi ładne usg ale nie nagrywa i przełącza tą głowice tylko na chwilke , ale chyba w desperacji umówiłam się do niego na jutro na 17 i chcemy wziąść własną kamere i nagrać obraz bezpośrednio z ekranu , mam nadzieje że się zgodzi:baffled::szok::happy: najwyżej się porycze to może wtedy pozwoli;-)

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Dobry pomysł Dentico,a tym bardziej,ze wszyscy wiedzą,że ciężarnej się nie odmawia,bo się myszy zalęgną :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
my dziś idziemy na usg (ale tylko usg, bo wizyta kontrolna za 2 tyg, a innego lekarza mam prowadzącego a innego od usg, ale w jednym gabinecie). ale nie robimy 3/4d , bo uważam, że to zbędny wydatek. ale też bierzemy dziś kamerę, bo ostatnio płytka się nie nagrała.
 
Cześć dziewczyny! dawno mnie tu nie było.
Ja byłam wczoraj na usg w Matce polce i się okazało że mój Franuś waży 2690 i lekarza stwierdził że według niego to już jest 35 tydzień i 4 dni, i teraz jestem trochę zaskoczona bo według okresu to dopiero 33 tydzień. Musze iść jeszcze raz na usg tym razem prywatnie bo aż mi się nie chce wierzyć że mały jest taki duży. Jeśli to się potwierdzi to może urodzę 2 tyg. wcześniej wiec może czas pakować torbę do szpitala :szok:
 
Witam.

Dentico nie załamuj się to przeciez tylko płyta ze zdjęciami, nie ma sensu denerwowac się o coś takiego...

Roksi dzięki, pocieszyłas mnie... na razie to był jeden incydent, ale teraz jestem bardziej czujna...

Dziewczyny Wy się nie przejmujcie za bardzo tymi terminami... myslę sobie, że i tak pod uwagę brany jest ten z OM... z resztą dzidzia i tak wyjdzie kiedy bedzie chciała... Moja kumpela miesiąc przed porodem usłyszała od gina, że ma już szyjkę rozwarta na 3cm i pewnie poród bedzie dużo szybciej... i co? nie dośc, że urodziła 6 dni po terminie, to jeszcze męczyła się 24 godziny a na koniec i tak miała CC. Także luzik i spokojne czekanie...
 
reklama
Dentico rozumiem tę Twoją determinację, ja też do niedawna bardzo chciałam mieć taki filmik, ale już mi przeszło, mam 4 zdjęcia, w tym dwa takie nawet fajne i sobie odpuściłam... Ze względu na Anię, bo ona nie lubi a ja usg ze względu na wodonercze mam często... już nawet nie policzę ile razy byłam w ciągu ciąży...
 
Do góry