reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i zalecenia pediatry

Anielap, rzeczywsiście buciki ładne inaczej;-) No ale najważniejsze, że lekarz obejrzał Zu i w sama porę zajmiecie się problemem. Buty i ćwiczenia napewno pomogą :tak:
Róbcie teraz zdjęcia Zuzi bez butów, to nie bedzie pamiętała, że chodziła w takich mało fajnych bucikach;-):-D
 
reklama
anielap całe szczęście, że trafiliście do dobrego lekarza :tak: Jestem pewna, że szybko uda się naprostować co trzeba i Zu wróci do pięknych sandałków :tak:
 
Anielko nie przejmuj sie!Super ze zostalo zdiagnozowane szybciorem,dzieciaki migiem zdrowieja,juz niebawem wszystko bedzie dobrze!
Buciki mi sie podobaja,moze skrzywiony mam gust,takie oldschoolowe sa :))))
 
Anielap- buty ok co ty od nich chcesz ;-)rozumiem ,że są one do biegania po domku a na dworze w normalnych butach może chodzić ? A co do diagnozy im wczesniej tym lepiej:tak:
 
Gusia buciki są i po domu i po dworze. Jak więcej czasu spędza na dworze to na dwór, a jak niepogoda i więcej siedzimy w domku to jako kapcie.
Narazie pierwszy dzień to ubieram jej tylko na jakieś pół godziny i wieczorkiem też na pół godziny. Jutro czas wydłużamy...
A wczoraj byliśmy u kolejnego alergologa. I porażka. Ta pani stweirdziła że Zu jest całkowicie zdrowa, zadnych objawów alergii i atopi...
Badź tu mądrym jak każdy mówi co innego....​
 
Anielap-powiem Ci ze Amelka miala dokladnie te same buciki(i nawet te rozowe:-D) i jestem bardzo zadowolona.Dopiero niedawno z nich wyrosla,ale nie miala zadnych obiekcji zeby w nich chodzic.Nam ortopeda zalecil profilaktycznie takie obuwie.I terazjak bede w pl to zamierzam kupic jej o rozmiar wieksze:tak:
 
Elmaluszku dziękuję:tak: Już mi zdecydowanie lepiej...:tak:
Zuza chodzi w bucikach bardzo chętnie. pewnie dlatego że są nowe...;-)​
 
Anielko, trzymam kciuki za szybkie "naprostowanie" nóżek Zu. Super że trafiłaś na dobrego lekarza! I całe szczęście że tak szybko się zdiagnozował problem. A buty nie są wcale takie złe.:tak:
 
Anielko butki nie takie straszne, jak teraz Zu już nie narzeka na ból?
A tak wogóle to chciałam zapytać czy te koślawe kolanka to jakoś widoczne czy tylko lekarz to może stwierdzić, pytam bo moja Nati ma tak trochę do środka kolana, i nie wiem czy mam powód do zmartwień.
 
reklama
Aniajw kolanka koślawe Zu ma dość mocno widoczne:-( Myślę że takie rzeczy na bilansie wychodzą. Jak Wasza pediatra nic nie spostrzegła i uwagi nie zwróciła to myślę że nie ma co się niepokoić. Często lekka koślawość jest po prostu fizjologiczna i nie ma potrzeby interweniować. Wyrośnie z tego.​
 
Do góry