reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

No i ja w sumie nie wiem, bo ogólnie bardzo źle się czuje.....dzisiaj od rano to samo ...głowa ćmi...słabo mi ....o nogach nie wspomne....wszystko mnie boli...ledwo chodzę...... :(

Trzymajcie kciuki, za chwile jade do szpitala zobacze co tam będzie

trzymam mocno za was :-*
gratuluję dziewczyny udanych wizyt i dobrych wieści, ja już nie mogę się doczekać mojej wizyty mam w 4 go :-D
trzymam kciuki za dzisiejsze :-*
 
reklama
sezon alergii rozpoczęłam w pełni i czuję się okropnie- nie wiem jak wytrwam tego lata:((
Z tego wszystkiego rozdrażniona jestem, katar daje się we znaki, i jak się tu obejść bez tabletek.

Może któraś z Was też ma ten problem i znalazła jakiś specyfik apteczny który można brać kobietą w ciąży??

Ja niestety też czuję że trawy zaczeły pylić, byłam wczoraj w aptece, ponoć jest też *spam* na katar, ale ja miałam jeszcze floxinase i w ulotce jest że mozna stosować w ciaży, mi pomogło. Zresztą już tyle dziwnych lekarstw dostałam, że na tym etapie spray do nosa nie powinien już nic złego zrobić, dziecko przecież już jest w pełni rozwinięte, tylko przybiera na masie. Swoją drogą mój synek mógłby już za dużo nie przybierać, bo przedwczoraj miał już 3650.
 
Emotion dobrze, że wszystko ok i trzymam kciuki też za dzisiejszą wizytę! :)

Irka mnie też alergia trochę męczy i też jakoś spuchłam na twarzy...

Aparatka moja córa teraz ważyła ok. 3500 i też chciałabym, żeby już nie rosła za wiele... Najlepiej jakby się już zaczęła rodzić :)
 
Gratuluję udanych wizyt, widzę spore dzieciaczki, wspólczuję alergiczkom.
Moja młoda w piątek ważyła 2400, niby 34 tc, jak na wizycie z poprzednich 2 tyg, więc aparatura rózne wyniki podaja, ale tak młoda zdrowa jak rybka:)
Mam mieciutką szyjkę, 1,84, i rozwarcie na 1 cm.
Oszczędzam się jak mogę byle by dotrwać do 37 tyg.
 
kolorlove więc moze olejek, sex oraz porządne mysie okien :))

a czy to faktycznie pomaga?


Ja po wizytce drugiej.
Dziecius ma na dzien dzisiejszy 3,480
Z rozwarcia 'ledwo na palec' zrobil sie 'porzadny' ok 1,5 cm.. [ciekawe czy roznica w pomiarach czy juz sie cosik ruszylo wiecej.. :D]
Dziecius juz przystopowal z wymiarami i termin wychodzi jak wg OM [wczesniej wyprzedzal 2 tyg]
Jest szansa 'urodzic wczesniej;' tylko0 cza doprowadzic do akcjii skurczowej.. ehh jakby to bylo takie proste :p

Ogolnie jestem mega zadowolona z wizyty, prze sympatyczna pani doktor, normalnie mozna bylo pogadac i zapytac o nurtujace mnie rzeczy :)
 
emotion moim zdaniem:
1. olejek - jak nie pomoże to przynajmniej dobrze przeczyści, czyli lewatywki nie trzeba i jelita będą puściutkie
2. sex - no korzyści tej czynności chyba nie muszę wymieniać
3. Mycie okien - jak nie pomoże to chociaż będą czyściutkie bo po porodzie szybko na to czasu nie znajdziemy
:-) Dobrze, ze coś u Ciebie ruszyło ;) Może na weekend nowe bobo będzie ;))
 
reklama
emotion moim zdaniem:
1. olejek - jak nie pomoże to przynajmniej dobrze przeczyści, czyli lewatywki nie trzeba i jelita będą puściutkie
2. sex - no korzyści tej czynności chyba nie muszę wymieniać
3. Mycie okien - jak nie pomoże to chociaż będą czyściutkie bo po porodzie szybko na to czasu nie znajdziemy
:-) Dobrze, ze coś u Ciebie ruszyło ;) Może na weekend nowe bobo będzie ;))
A jak juz to pewnie na kolejny, mojemu bobo sie nie spieszy za basz :p

No okien nie pomyje bo by mnie tesciowa przegonila dopiero - ale sprzatam duzo firanki wieszam [tego nie widzi] i ogolnie sie duzo gramole.

Seksu brak - maz wyjechal za granice :p
Lekarka sie dzis tez smiala z tego wlasnie i zeby za sasiadow sie brac :)

Olejek rycynowy masz na mysli ? Myslalam ze z wiesiolka :D
Niewiem czy cosik pomoze - w poprzedniej ciazy mialam ciagle biegunke na koniec i ni ruszalo nic a nic, zreszta teraz tez :D

Aha jeszcze lekarka powiedziala ze szyjka mieciutka i skrocona jest.
A lozysko nie ma objaw 'starosci' wiec bezpiecznie jeszcze dzidziusiowi.
 
Do góry