reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Skodzia przecie tak sie oszczedzalas. Luteina pomoze. Ale mi jak sie skracala to tylko fenoterol bralam i brzuhc twadnial. To powiedziala ze zbyt aktywny tryb zycia prowadze a ty sie oszxczedzac ja juz tego nie kumam czym to idzie. Glowa do gory bedzie dobrze :) 3mam kcukassssyyyyy :*
 
Skodzia nie peniaj, ja z mega krotka szyjka wytrzymalam od 20 do 38 tyg. Bedzie dobrze, jestes pod kontrola, masz leki, polezysz w domku i bedzie ok !
 
No wkurzajace to jest. A co lekarz na to? Zmartwil sie?
już kiwał smutno głową przy zwykłym badaniu że za dobrze nie jest, ale chociaż szyjka zamknięta jest... w sumie jakby było tragicznie to by mi skierowanie do szpitala dał na jutro, a nie dał.

Skodzia przecie tak sie oszczedzalas. Luteina pomoze. Ale mi jak sie skracala to tylko fenoterol bralam i brzuhc twadnial. To powiedziala ze zbyt aktywny tryb zycia prowadze a ty sie oszxczedzac ja juz tego nie kumam czym to idzie. Glowa do gory bedzie dobrze :) 3mam kcukassssyyyyy :*
Sama nie wiem dlaczego, ale dziękuję za wsparcie :happy2:
skodzia, trzymam kciuki, na pewno dobrze się wszystko skończy i luteina pomoże :tak:
Dziękuję, mam nadzieję :happy2:

Ale tak zrezygnowana byłam jak wtedy gdy szłam do szpitala z tym plamieniem...

Rurki trzymam Cię za słowo ;-)
 
Skodzia niech najpierw zmierzy na usg.To jest mięsień raz dłuższa raz krotsza, NIe martw sie na zapas, i jak cie tak nastraszył niepotrzebnie to cdlaczego nie zrobił usg albo szpital.Najważniesze ze twarda.Lez z tyłkiem u góry i spokojnie dasz rade skarbie
 
reklama
Do góry