reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Dziewczyny powiedzcie mi jakie badania zlecił Wam lekarz? Ja chodzę prywatnie i na nfz i właśnie jestem zdegustowana po wizycie na narodowy fundusz... dostałam skierowanie na mocz, morfologie i glukoze :eek: tylko:eek: więcej podobno nie trzeba. Za to od gina prywatnie dostałam długa listę...
Jak to jest u Was?
 
reklama
Na wizycie wszystko dobrze. Ciąża jest kilka dni młodsza niż wg ostatniej miesiączki, ale to się zgadza z moja późniejszą owulacją ;) serduszko bije, termin wg OM 24.06.2014r., termin wg pomiarów 30.06.2014r. jednak i tak wyjdzie ok. 24 czerwca ponieważ lekarz powiedział, że cc zrobimy po skończonym 39tc, dostałam długa listę badań do zrobienia i kolejna wizyta za 3 tygodnie - 27.11.2013r.

A to pan fasola lub pani fasolina
20131106_184153.jpg 20131106_184222.jpg
 

Załączniki

  • 20131106_184153.jpg
    20131106_184153.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 58
  • 20131106_184222.jpg
    20131106_184222.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 55
Sarenka - erytrocyty w moczu prawdopodobnie sa z pochwy. Na przykład podczas okresu nie powinno się robić badania moczu, bo erytrocyty mogą wyjsc. Pisałaś, ze krwawilas, więc to może być bardzo prawdopodobne źródło erytrocytow. Przed oddaniem moczu do kubeczka podmylas się i wytarlas? Mocz powinien być ze środkowego strumienia, czyli po chwili siusiania.

Ja dziś robiłam pierwsza cześć badań z krwi. Zapłaciłam 294 zl, a jeszcze czekają mnie po nowym roku badania hormonów. Wolę się przebadać niż kolejny raz tracić kruszynke. Bardzo Wam zazdroszczę, ze Wasze maluszki sa z Wami. Każdej z Was życzę pogodnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania. Buziaczki.
 
Tekla cudowne fasolatko ;-);-) gratuluje udanej wizyty!
Cyntia trzymaj za Ciebie kobietki kciuki, następnym razem będzie wszystko dobrze, trzymaj się dzielnie!
 
witam wszystkie mamy i gratuluję wizyt !! oraz wspieram wszystkie te, co muszą dołożyć starań, aby wszystko szło jak trzeba:tak:

Ja dziś też jestem po wizycie, jest 9 tydz. i 1 dzień, usłyszałam bijące serducho i zobaczyłam prześliczną postać o wymiarach 2,5 cm:):) termin porodu przesunął się z 5 na 10 czerwca ..mimo to i tak pozostanę czerwcówką:happy::happy: buźka:laugh2:
 
reklama
Do góry