reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
ja dzis po wizycie w miare zadowolona, dzieci zdrowe, ja zdrowa wszystko ladnie pieknie... ale mam sie spakowac do szpitala jak najszybciej na wszelki wypadek...kolejna wizyta 8 maja i wtedy ustali termin cc, chyba ze nagle zacznie sie porod przed 8maja to wtedy proba sn bo oboje glowkowo brykaja. wg gina nie posiedza w brzuchu miesiaca.
 
Ja tez po wizycie . Mały to napewno mały bo pokazał jajeczka :D Wazy 1800kg :)
ja niestety szyjka obnizona , naszczescie zamknieta . Ale mam lezec i brac nospe i magnez na twardnienie brzucha . A i mały ułozony głowka do dołu .
 
to jeszcze tu powiele post,bo widzę, że pytacie o pauline.

nie jestem z Wami na bieżąco,więc nie wiem czy w odpowiednim wątku napiszę (gdyby coś przenieście post w odpowiednie miejsce)

paulinka88 prosiła, żeby przekazac, iż dzisiaj na świat przez cc przyszedł Marcelek, w 33t6dc. Malutki waży 2800g. Mama i dzidziol mają się dobrze, choc chwilowo Marcel musi byc pod respiratorem.

Nie wiem czy to pierwsza rozpakowana czerwcóweczka czy był już ktoś wcześniej.
Trzymajcie kciuki za oboje.
 
reklama
Do góry