reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizytowo u lekarza - co i jak w brzuszku słychać? [bez komentarza]

wieści od Jankesowej


"Prosimy o kciuki nadal w szpitalu dziś planowane wyjście pod znakiem zapytania. Okaże sie czy małemu bilirubina rośnie i dopiero wczoraj mi powiedzieli ze crp miał podniesione albo od zielonych wód albo ja coś miałam. od wczoraj mu ładnie spada. dziś będzie rano ostatecznie badanie i decyzja czy do domu . Walczę o pokarm. Prosimy o kciuki i modlitwę tak się boję o mojego synusia"
 
reklama
hejka,

własnie dostałam smsa od Lili z smsem od Eweliny28:

Jeszcze nie urodziłam, choć już niewiele brakuje. Czekamy w domu na rozwój sytuacji. Pozdrawiam.
 
Dostałam sms od GosiLew - wieści co i jak u Aniołków.

Mieliśmy z Olafem wyjść jutro do dom, ale nie wyjdziemy, bo USG nerki dopiero we wtorek i też nie na 100%, bo złapał wirusa, biegunkę-wymioty, trzyma Go już 4 dzień. I dziś pomimo ciągłych kroplówek jest lekko odwodniony :( Tak strasznie mi Go żal. Ciągle muszą Mu nowy wenflon zakładać, bo się zatyka, a żeby wsadzić jeden, 5 razy Go kują/ ma słabe żyły :( Prosimy o kciuki by ten wirus poszedł precz, bo mam już dość. Pozdrawiamy.
 
Ha ha ha, kolejne bb-dziecię zlitowało się nad ciocią Anią i dla łatwego zapamiętania urodziło się podatkowo :-D:-D:-D

Napisałam sms-ka, bo coś mnie w nosie korciło i nie pomyliłam się :-D:-D:-D

Oznajmiam wszem i wobec radosną nowinę i witamy po tej stronie brzuszka Haneczkę Agniesi82. Poród odbył się 20.06.2011 roku, SN, Szkrab waży 3950 i mierzy 57 cm :-D

ps. Mam foto, ale to troszkę później, wieczorkiem, jak A. zgra na z telefonu na kompa kabelkiem :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry