reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Cześć Dziewczynki!

ja dzisiaj mam lepszy humor. Dziwne, bo tempka mi podrosla! A juz czekam na @.

Colormania - jesteś wyjątkowym przypadkiem. Chyba beta by Ci rzeczywistość pokazała. A moze jedna owulka była pózniej i dlatego tak dziwnie Ci testy wychodzą?

Ni_kusia sto lat dla ccórci.!
 
reklama
Agaawa bardzo możliwe, że owulacja się przesunęła. Już nie jeden lekarz mówił, że jestem bardzo ciekawym przypadkiem :tak:
Jak wrócę z Gdańska to od razu lecę na badania i do lekarza
Trzymam kciuki za Ciebie żeby jednak @ nie przyszła i za resztę staraczek :-)

To wszystko jest dziwne, bo po godzinie jest cień ledwo widoczny (pod światło widać elegancko) kreski która zniknęła :eek:
 
Ostatnia edycja:
Cześć :-) Nie odzywam się za często, bo mam okropne mdłości

Agaawa, ja dalej trzymam kciuki :-)

Colormania, czy Ty jesteś pewna, że miałaś owulację w 10 dc? Bo mi się wydaje, że nie :tak: Podejrzewam, że jakbyś zaznaczyła zignorowanie temperatury z 5 maja to inaczej by Ci wyznaczył. :-)
 
Agaawa, ciekawe... :) Czekam na rozwój wydarzeń :)
Colormania, testy Ci psikusa robią ;) Jestem pewna, że będzie dobrze! Choć wychodzi na to, że owu była nieco później.

Ni_kusia, całusy urodzinowe dla córci :)
Delewarre, mdłości niedługo miną :)

Ja oczywiście dam znać po wizycie :)
 
Teraz kombinowałam z tym wykresem, to gdybym zignorowała tą temperaturę to wg programu jeszcze nie wykryło mi owulacji, więc totalnie głupia jestem
A pewna nie jestem bo monitoringu nie miałam, więc pewności nie mam :)
 
Colormania, szkoda że nie masz możliwości zrobienia bety. To by rozwiało wszelkie wątpliwości... Albo chociaż test z innej firmy.
 
Colormania... a może te Twoje testy jakieś "zepsute"? Ja bym kupiła innej firmy i płytkowy, a nie paskowy (nie przytrzymasz za długo, pipetą podasz tyle ile zalecają) :tak:
No chyba, że poczekasz i beta w poniedziałek. Ja bym jednak nie wytrzymała :sorry2:
No jeszcze jest opcja z owulką... może była później...


Babygg czekamy na wieści :tak:
 
reklama
Cześc Wam wszystkim .. :) ja sie raczej mało udzielam bo jakoś nie mialam ostatnio czasu. Ale od wczoraj starałam sie poczytać to co tu napisałyście ;)

Colormania, ja bedąc w ciązy z mojim synusiem miałam wszytskie testy negatywne .. a więc nie jestem do końca do nich przekonana :) a jak poszłam do lekarza po długim oczekiwaniu na @ okazało sie ze jestem w 7 tyg ciązy :)

Ni_kusia, Sto Lat dla Twojej córeczki ;)
 
Do góry