reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Moniqa hehe dobre!!! ale masz rację nie wszytskie są "nieudane" :) ja jakoś nigdy nie miałam odwagi do takich zdjęć i efektem tego jest całkowity brak zdjęć brzuszka ciążowego z pierwszej ciąży.....hehe pamiętam, że w ostatnich dniach ciąży to wyglądałam jak Moto Moto z Madagaskaru...taka byłam gigantyczna!! Szok, zresztą 10 kg mi zostało z pierwszej...a oprócz tego w sumie mam ze 20 kg nadwagi ;/....próbowałam wszystkiego ale tarczyca była nieugięta i w sumie zostało mi tylko pogodzenie się z tym i dbanie o siebie:) ciekawe jak teraz mnie "wybrzuszy" hehe....jak poszłam do szpitala to pytali się mnie czy rzeczywiście jedno dziecko mam w brzuchu bo on wyglądał jakby trojaczki były...no ale też mały urodzil się z wagą 4700g...przez to i cesarka musiała byc... niestety....ale teraz obiecałam sobie że zrobię wszystko co w mojej mocy żeby Dzidzia mogła się urodzić naturalnie...oczywiście zdaję sobie sprawę, że cesarka ma większa szanse...ale będę próbować:)


Colormania Kochana Listonosz Byl???
 
reklama
Moniqa hehe dobre!!! ale masz rację nie wszytskie są "nieudane" :) ja jakoś nigdy nie miałam odwagi do takich zdjęć i efektem tego jest całkowity brak zdjęć brzuszka ciążowego z pierwszej ciąży.....hehe pamiętam, że w ostatnich dniach ciąży to wyglądałam jak Moto Moto z Madagaskaru...taka byłam gigantyczna!! Szok, zresztą 10 kg mi zostało z pierwszej...a oprócz tego w sumie mam ze 20 kg nadwagi ;/....próbowałam wszystkiego ale tarczyca była nieugięta i w sumie zostało mi tylko pogodzenie się z tym i dbanie o siebie:) ciekawe jak teraz mnie "wybrzuszy" hehe....jak poszłam do szpitala to pytali się mnie czy rzeczywiście jedno dziecko mam w brzuchu bo on wyglądał jakby trojaczki były...no ale też mały urodzil się z wagą 4700g...przez to i cesarka musiała byc... niestety....ale teraz obiecałam sobie że zrobię wszystko co w mojej mocy żeby Dzidzia mogła się urodzić naturalnie...oczywiście zdaję sobie sprawę, że cesarka ma większa szanse...ale będę próbować:)


Colormania Kochana Listonosz Byl???

Niestety nie :( Jutro musi być, a nawet jak nie to pójdę do apteki
 
Colormania, podziwiam opanowanie, ja już bym dawno była w aptece na Twoim miejscu.

A ja mam wyniki bety. Jakoś strasznie szybko. 4374. Rośnie :) Ciekawe, co przy tej wartości bety widać na usg.
 
Colormania, podziwiam opanowanie, ja już bym dawno była w aptece na Twoim miejscu.

A ja mam wyniki bety. Jakoś strasznie szybko. 4374. Rośnie :) Ciekawe, co przy tej wartości bety widać na usg.

Nie tyle opanowanie, co lenistwo mam ok 1,5 km do apteki i po prostu nie chce mi się iść, w dodatku ta pogoda :)
Gratulacje bety :blink:
 
Dominisia - to jak ma się z tarczyca problemy to nie ma szans zrzucenia nadprogramowych kg? ja od dzisiaj zaczynam trening ostro i myslałam ze się uda, od dzis również tabsy na tarczycę!

Mrowkaa - ja bym chciała naraz w pakiecie córe i synka :D

Katherinne - gratulacje :):):)
 
Katherinne beta super :-) Mnie gin mówiła, że powyżej 5000 bety to już można coś sensownie zobaczyć. Kiedy masz wizytę, bo nie pamiętam, czy pisałaś?
 
reklama
Do góry