reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Cześć dziewczynki :)
Przez dwa dni tj. niedziela i poniedziałek miałam plamienia, które były przede wszystkim na papierze. W niedzielę bóle jak na @. Myślałam że to przez to że biorę luteinę okres nie chce się pojawić, ale w niedzielę wzięłam ostatnią a plamienie zniknęło. Temperatura trzyma się wysoko, przynajmniej jak na moje temp :) Czekam, bo dzisiaj testy mają przyjść. A od poniedziałku kłują mnie jajniki, raz jeden, raz drugi i czuję je aż do pachwiny.
Trzymam kciuki za Was wszystkie i miłego dnia :)
 
reklama
Dzieki za czary Kochana! Niestety dzisiaj mam mega dołka. Cycki przestały całkiem boleć, więc jakiekolwiek objawy sie kończą. Lekko czułam jajniczki, ale tez coraz słabiej. Myśle, ze moze dzieci sa nam nie pisane?

a dzisiaj dobila mnie ta kumpela, co w ciazy jest, bo ponad pól godziny gadała o badaniach, jak jej cudownie, ech! A wie przecież ze sie staram juz od dawna.


dziewczyny, czy któraś zna sie na feng shui? Moze w otoczeniu musze coś zmienić? Pomyślałam, ze nie zaszkodzi, a zmiany to fajna rżecz. Co myślicie?


A kysz a kysz ze smutkiem i smutnymi myślami...dopóki nie ma @ JEST NADZIEJA!!!! targanie włosów i rzucanie wazonami zostawmy sobie na czarną godzinę...trzymajmy się pozytywnej opcj!!!!

Niestety koleżanka mogła niechcący zwierzać się ze swojego szczęścia...i oczywiście doskonale Ciebie rozumię, może porozmawiaj na drugi raz z nią i powiedz, że cieszysz się z jej szczęścia ale jest ci ciężko wysluchiwać jej relacji z tego jak ona się czuje...


co do feng shui...zawsze mi się podobalo ale nigdy nie umiałam zapanować nad ta harmonią...nawet w postaci dopiero planowania układania wg zasad:)
 
Cześć dziewczynki :)
Przez dwa dni tj. niedziela i poniedziałek miałam plamienia, które były przede wszystkim na papierze. W niedzielę bóle jak na @. Myślałam że to przez to że biorę luteinę okres nie chce się pojawić, ale w niedzielę wzięłam ostatnią a plamienie zniknęło. Temperatura trzyma się wysoko, przynajmniej jak na moje temp :) Czekam, bo dzisiaj testy mają przyjść. A od poniedziałku kłują mnie jajniki, raz jeden, raz drugi i czuję je aż do pachwiny.
Trzymam kciuki za Was wszystkie i miłego dnia :)



Oj Kochana Kochana:) trzymam &&&&& za Ciebie dziś 1000 razy mocniej niż zawsze:)....i czekamy na wieści:)
 
Kochane wszystko będzie dobrze. Każdej z nas na pewno się uda, może nie w tym samym czasie, ale uda nam się!!:tak::tak:

U nas dziś leje od rana. Zaprowadziłam małą do przedszkola i strasznie słabo mi się zrobiło. Od wczoraj piersi przestały boleć, a rwały jak cholera... ale w dalszym ciągu co jakiś czas pobolewa brzuch... no zobaczymy co to z tego wyjdzie!;-)

Odświeżam liste, bo potem cięzko ją odnaleźć...


06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:) 14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7 15.05 - Delewarre - dwie krechy :) 18.05 - Sandra_best - czekamy na następny cykl :) 21.05 - Dominisia875 - dwie krechy :)

22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
25.05 - Karola1989-21
26.05 - Ewka358
27.05 - ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
11.06 - -kasieczek-
12.06 - Hai24
 
Kochane wszystko będzie dobrze. Każdej z nas na pewno się uda, może nie w tym samym czasie, ale uda nam się!!:tak::tak:

U nas dziś leje od rana. Zaprowadziłam małą do przedszkola i strasznie słabo mi się zrobiło. Od wczoraj piersi przestały boleć, a rwały jak cholera... ale w dalszym ciągu co jakiś czas pobolewa brzuch... no zobaczymy co to z tego wyjdzie!;-)

Odświeżam liste, bo potem cięzko ją odnaleźć...


06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:) 14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7 15.05 - Delewarre - dwie krechy :) 18.05 - Sandra_best - czekamy na następny cykl :) 21.05 - Dominisia875 - dwie krechy :)

22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
25.05 - Karola1989-21
26.05 - Ewka358
27.05 - ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
11.06 - -kasieczek-
12.06 - Hai24

Kochana Tak jak i Sandrę tak i Ciebie uwielbiam za podejście :) Tego własnie mamy sie trzymać, że nam wszystkim się uda:) A potem będziemy już tylko spokojnie czekać Na Nasze Cudeńka:)
 
Hey Kochane :-)
Ja w pracy... od dzisiaj mąż odpoczywa (chyba) :-D Tempka leciutko do góry, ale ja zawsze mam niskie więc na więcej nie liczę.

Jeśli rzeczywiście owu była dziś. to powinnam zmienić termin testowania, ale i tak nie wytrzymam więc zostaje :tak:
 
Ja chyba w koncu dostalam @ narazie to tylko slady na papierze, ale zobaczymy czuje po brzuchu ze sie rozkreca :) z pracy wroce pewnie dopiero kolo 20 tak wiec wtedy zmienie suwaczek :)
 
No no, colormania, wyglada na to, ze cos jednak moze byc na rzeczy! Waiting4beans, we're waiting! A ja dzisiaj przemaszerowalam sie na kolejne badanie betki, tak jakos u mnie ubogo z objawami, zobacze, co sie dzieje. Oczywiscie licze bardzo na to, ze dzis wieczorem na wyniku zobacze tysiace. Trzymajcie kciuki.
 
Czekam na testy. Listonosz powinien je przynieść za max 2 godziny i pierwszy raz się tak czuję. Denerwuję się, cała wewnątrz drżę i modlę się żeby się sprawdziło :confused:
 
reklama
Colormania mocno trzymam kciuki &&&&&&&&&&
Daj koniecznie znać.

Katherinne na Twoje wyniki też czekamy :tak: Chociaż ja wiem, że ta betka będzie bardzo wysoka :tak:
 
Do góry