reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Neta, ja z wypiekami na twarzy czekam na Twoj test, bo mam ogromna nadzieje, ze Ci sie w koncu udalo. Caly czas Ci kibicuje. Oby maj byl dla nas obu super szczesliwy! W ogole wszystkie te testy przezywam jak wlasne, taka kolejka do testowania przysparza wielu emocji, co rano sie zaglada i patrzy, czy sa wiesci, czy ktorejs sie udalo, a jak jest dzien bez testowania to jakos tak smutno.

dominisia, juz pierwszy hafcik? Brawo :) A ja nawet mdlosci nie mam. Jedynie niezmiennie metaliczny posmak w ustach. Jakos nadmiernie zmeczona tez nie jestem
 
reklama
Dzień Dobry kobitki. Czyżbym wstała dziś pierwsza? U nas dziś ciemne chmury na niebie więc pogoda za ciekawa nie będzie. Ja już po porannej kawce idę zaraz budzić synusia do przedszkola.

Mi zostały jeszcze 4 dni do testowania, wczoraj wieczorem kuło mnie w jajnikach.

Życzę miłego i pogodnego dzionka. :tak:
 
Hej babeczki.
Ja tez z rana pierwsze co to sprawdzam wasze tempki i patrze czy ktos zatestowal.
Sandra
Agawa Ewka mocno wam kibicuje z resztą wszystkim wam mocno kibicuje!
Ciesze sie z kazdej waszej porannej mdlosci i pierwszych spawów ;-)

Pozdrawiam i przesylam odrobinę słonca bo u mnie narazie piękne
 
5:30 w pracy? Rany! Taka godzina istnieje? Na moim zegarku chyba nie, nie przypominam sobie, zebym kiedykolwiek ja widziala. Moj organizm potrzebuje sporo snu. Uwaza, ze najlepsza pora na wstanie jest tak kolo 9, no, miedzy 8 a 9. W ostatecznosci daje sie namowic na 7:30 i tak wlasnie wstaje, ale musze chwile dojsc do siebie, bo miesnie mam jeszcze wtedy tak wiotkie, ze ciezko mi sie utrzymac na nogach, no i w glowie sie kreci. Ech...
 
Dzień dobry :)

Dzisiaj powtórzyłam test. Kupiłam jakiś super ultra czuły (Bona chyba) i wyszedł negatywny. Jest to trzeci, który pokazuje taki wynik, a że jestem po terminie @ kilka dni uznaję, że dzidziusia nie ma :/ Teoretycznie nie powinno mnie to zmartwić, bo starania o maleństwo mamy zaplanowane na wrzesień (31.08 ślub), ale niesmak pozostał. Tym bardziej, że wszystkie objawy wskazywały, że jednak będziemy rodzicami. B. też rozczarowany, choć cały czas zarzekał się, że jest pewny, że test będzie negatywny. Okresu jak nie było, tak nie ma. Jeśli przez najbliższy tydzień się nie pojawi, to idę do ginekologa. Boję się, że takie rozregulowanie okresu może źle wpłynąć na planowane starania. Nawet przemknęło mi przez myśl, żeby zacząć "nieformalnie" starania od nowego cyklu.

Do dziewczyn, które mają długie cykle. Przed pierwszą ciążą miałam cykle około 90 dni. Mój ginekolog powiedział, że cudem by była ciąża, bo prawdopodobnie cykle są bezowulacyjne. Miałam już skierowanie na drożność i hormony, ale moja córcia sprawiła mi niespodziankę. Więc jak najbardziej jest to możliwe :)

Trzymam za Was kciuki! Wiem, jak to jest czekać na upragnione dwie kreseczki... Wierzę i jestem pewna, że każda z nas je zobaczy! :)
 
Czesc dziewczyny witam i ja.zaczynam sie stresowac.pojutrze dzien sadu.test zakupiony lezy w szufladzie i kusi.remperatura bardzo obiecujaca ale poza bolem takim jak ns okres taki cmiacy i co jakis czas zakluciem jajnikow zadnych objawow.wstretu do kawy.wzdecia czy bolu piersi nie ma. Troche zmeczona jestem i spiaca ale nie wiem czy to wina poznego chodzenia spac czy cos jest na rzeczy.oby fasolka prosze prosze prosze fasolka!!!!!:dry:
 
reklama
A mój szanowny małżonek sekundę temu jedząc wafelka oświadczył mi, że on nie ma już siły. Tak więc od dzisiaj post.. przynajmniej chwilowo ;-)

Hehe:) a ja zawsze słyszałam, że faceci myslą non stop o seksiku:) ale mój też wymiękal:)....ale ja, twardą ręką i stanowczym słowem i siłą supermena zaciągalam go do starankowania:) i w sumie muszę Wam powiedzieć, że aż do pierwszego testu w 26 dc...nie licząc miesiączki 5 dni...to przez 21 dni żeśmy się przytulankowali:) heh




Czesc dziewczyny witam i ja.zaczynam sie stresowac.pojutrze dzien sadu.test zakupiony lezy w szufladzie i kusi.remperatura bardzo obiecujaca ale poza bolem takim jak ns okres taki cmiacy i co jakis czas zakluciem jajnikow zadnych objawow.wstretu do kawy.wzdecia czy bolu piersi nie ma. Troche zmeczona jestem i spiaca ale nie wiem czy to wina poznego chodzenia spac czy cos jest na rzeczy.oby fasolka prosze prosze prosze fasolka!!!!!:dry:



Kochana Kochana Kochana!!!! Zobaczysz jak Ci się Usteczka uśmiechną w dniu testu:) Fasolcia przecież Musi być a to, że na razie nic nie czujesz to nie ma się czym przejmować:) WIERZYMY W MAŁE CUDA!!!:)
 
Do góry