reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

No moja już zapowiedziała, że chce siostrzyczkę, bo braciszek odpada kategorycznie. Będzie się psocił i jej zabierał zabawki a ona tak nie chce. A ja sama nie wiem co bym chciała, chłopca się troszkę boję, ale fajna byłaby taka parka... A Ty jakie masz odczucia?? :-)

To tak jak moja... ale staram się jej uświadamiac, że to może być braciszek. ;-) Jak dla mnie chyba obojętnie, mała chciałaby siostre, mąż pewnie w głebi marzy o synku, a ja... z jednej strony fajnie byłoby miec parke, a z drugiej.. dziewczynki są takie słodkie ;-) więc będzie co będzie, aby zdrowe było, a najpierw to marze o dwóch kreseczkach:-)
 
reklama
Ni_kusia no tak kruszynke 900 gram mały ważył :) a co do rozstępów to fakt nia mam :) ale szczerze wole juz parę rozstępów niż urodzić to wcześnie :) .

No to zdecydowanie prawda, są uroki brzuszka, np można kubek na nim postawić jak już jest mega duży :tak: A tak serio, to jest to bez wątpienia najpiękniejszy czas w życiu kobiety :-)
 
Dziewczyny, ale za Wami dzisiaj ciężko nadążyć... wrócę do domu to się wczytam :tak:


Dominisia ja zawsze pod koniec cyklu mam śluz, wiec ja nie traktuję tego jak oznakę... ale każda z nas ma inaczej... Ja coś czuję, że się udało :tak: tzn. Tobie się udało... bo na mnie to za wcześnie jeszcze :-p
Nie panikuj tylko odpoczywaj :tak: Do 21.05 wcale tak daleko nie jest :tak:



Witam nowe Staraczki :-)


06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:))
14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7
15.05 - Delewarre - jest bladzioch :)
17.05- Na_Ratunek
18.05 - Sandra_best
21.05 - Dominisia875
22.05 - Colormania - jest bladzioch :)
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
26.05 - Ewka358
27.05 - ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
01.06- Mycha05
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
 
Ja się troszkę denerwuję, bo zaczęliśmy starania, a dopadła mnie choroba i ścięło mnie z nóg..dostałam bactrim i zostałam w domu na parę dni. W trakcie choroby akurat dni płodne miałam i próbowaliśmy..Mam nadzieję, że ewentualny wirus nie zaszkodzi fasolce, o ile w ogóle się uda....
 
No ja właśnie pierwszy raz u niego byłam, po co USG i RTG przed ciążą,nie wiem, co prawda jeszcze nigdy nie miałam USG piersi, więc to może po prostu jakieś rutynowe badanie
 
Witam nowe dziewczyny !!! Trudno nad wami nadazyc....

Ja tam w sluz sie nie patrze bo rano nie ma nic, w dzien to mam gacie mokre a wieczorem znowu nic.... przed @ zawsze mam sucho....eee tam

Normalnie takiego w***** mam na mojego chlopa ze glowa mala :wściekła/y: poszylismy na zakupy.... wracamy ja siaty stawiam i do rozpakowywania a on? Jebol (nie postawil wrecz zucil siatkami) i do xboxa i fajeczka! ja sie gapie na niego i uj.... rozpakowuje... sprztam..pranie zbieram drugie wstawiam.. a ten nic. Wkoncu na niego wjechalam ze moze by mi pomugl a nie siedzi i zadowolony.... to obraza majestatu... i teraz slysze ze naczynia myje... i pewnie i tak umyje tylko to co wzlewie, garnki zostawi i nie przejdzie po mieszkaniu zobaczyc.....
juz to widze jak bedzie dziecko... ja z wozkiem i siatami a ten nie pomoze :no: az mam mu ochote palnac ze z nim dziecka to ja nie chce miec ( ale to by bylo klamstwo) eh... w doopie , usiadlam i nie bede robic nic, niech brudem zarosnie!

06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:))
14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7
15.05 - Delewarre - jest bladzioch :)
17.05- Na_Ratunek
18.05 - Sandra_best
21.05 - Dominisia875
22.05 - Colormania - jest bladzioch :)
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
26.05 - Ewka358
27.05 - ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
01.06- Mycha05
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
 
No ja właśnie pierwszy raz u niego byłam, po co USG i RTG przed ciążą,nie wiem, co prawda jeszcze nigdy nie miałam USG piersi, więc to może po prostu jakieś rutynowe badanie
Ja nigdy nie mialam USG piersi, nie slyszalam tez zeby to bylo rutynowe badanie.....
Moja mama miala ale to dlatego ze miala jakas narosl na piersi i czasem krew jej sie saczyla, miala usg i rtg i mamografie (tak sie sie nazywa? co ci cycki splaszcza?) ale wszystko ok :-)
 
dał skierowanie to zrobię, pewnie prywatnie było by szybciej, tylko to kosztuje ze 120 czy 130 zł. Masakra jakaś. Do tej pory wszystko mnie boli po tym jego chamskim badaniu
 
reklama
Cześć. Ale się rozpisałyście !!
Witam nowe dziewczyny. Dziś wyszło u mnie słońce nareszcie. Humor przez to od razu lepszy. Lecę zjeść jakiś obiad. ;-)
 
Do góry