reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

delewarre no to świetnie że wszystko OK:) Śliczna fasolinka

Dziewczyny pomóżcie, mam kolejnego stresa do kolekcji...od dzisiaj czuję pieczenie w pochwie i zastanawiam się czy dalej brać luteinę dopochwowo czy może przeżucić się na razie na podjęzykową?? miała któraś taką sytuację, sa jakieś maści bez recepty?? bo kurcze wcześniej do lekarza nie mam szans sie dostać
:oo2:

Ja brałam luteinę w 1 ciąży dopochwowo i nie miałam takich objawów. Wydawało mi się bardziej, że jest mi po niej niedobrze...Ale jak jest źle to każda przyczyna jest dobra. A co piszą na ulotce??
 
reklama
Dziewczynki betka 84,5 czyli wg normy to 4 tydzień, a wg moich obliczeń 5+4 tc ;-)

Nikusia, ty masz ten sam dzień cyklu co ja. I chyba podobnie mamy tez z fasolkami, bo widzę, ze tez dość niska beta. Zrób za 2 dni o tej samej porze, żeby sprawdzić, czy dobrze przerasta. Czy Ty miałas mońitoring cyklu? Wiesz dokładnie kiedy miałas owulacje? Bo ja miałam na 100% 11-tego maja rano. Trzymam kciuki, żeby nam obu pięknie wszystko rozkwitło i urosło. Wyglada na to, ze Twoja Fasolka 3 dni młodsza niż moja:)) bo ja 75 miałam w piątek:))

Delewarre - ale piekńy widok, ja jak taki zobaczę, to z radości chyba sie upije..... Sokiem z marchewki! Cudnie, raz juz wszystko bedzie pięknie, mamusiu!

Dominisia, piekna dzidzia, pewnie piekny widok. Gratuluje!

Asicka3 gratulacje!

Ja nie pomogę z ta luteiną, bo poerwszy raz biorę i to podjezykowa.

Mońiqua - co tam u Ciebie? Żyjesz? :)))
 
faktycznie agaawa ;-) Nie miałam monitoringu, ale wiem kiedy miałam przytulanko i było w 23 dc czyli 18 maja. Później, bo mam długie cykle (tak sądzę). Ovufriend wyliczył mi ostatni dzień owulki dwa dni wcześniej, ale musiałam się po prostu wstrzelić. A ostatnią @ miałam 26 kwietnia...
Ale super, idziemy łeb w łeb ;-) Albo fasolka w fasolkę ;)
 
Delewarre, maluszek ma 6,5 mm, nie 65. 65 mm to 6,5 cm. Ale i tak super :)

Dominisia, mi też z usg wyszedł termin na 28 stycznia. Nie rozumiem w takim razie, jak oni to wyliczają. Mój maluszek 5 dni temu był nieco większy, niż Twój dzisiaj (w końcu dzieli nas tydzień), a i tak mamy ten sam termin w/g usg. Zabawne :D
 
Kochane moje, jak ja się cieszę, że po wizytach u ginów wszystko OK :tak:

Ja musiałam odreagować trochę spadek tempki. Testy oczywiście negatywne, brzuch boli... Jutro 28dc.

Asicka3 gratuluję :tak:


Pogubiłam się w liście, tak więc kochane proszę o poprawki :tak:

|| Anna2101 , Katherinne , Delewarre , Dominisia875 , Małkus , Agaawa, Asicka3, Ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
04.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
18.06 - Ewka358

20.06 - Waiting4beans
30.06 - Tygryseczek




PS.
No to zakupy zrobione. Nowa dostawa testów owu i ciążowych. Mam nadzieję, że szybciutko do mnie dotrą ;-)
 
Ostatnia edycja:
katherinne- dzięki za wiarę w moją fasolkę-też staram się trzymać pozytywnych myśli. Jest tak jak mówisz- test który dziś wyszedł mi negatywnie był innej firmy i o niższej czułości,ale to nie żaden dowód na to że ten wczorajszy na pewno mówil prawdę. Postanowiłam wymusić na sobie trochę cierpliwości i zrobię badanie lub test a dwa dni-o ile wcześniej małpica nie zawita...
Neta81 -dzięki za wsparcie
asicka3- gratulacje!!!!:)
 
Cześć kochane. Ostatnio czytam posty na forum z uśmiechem na twarzy, same dobre wieści.

Asicka3 gratuluję, 3mam&&&

Delewarre piękny widok oczy cieszy :tak: śliczna fasolinka :happy:

Moniqaa nic się nie martw. @ jeszcze nie ma więc nadzieja jest, może miałaś późno owulacje i testy jeszcze nic nie pokazują. A jak nie w tym to w następnym cyklu się uda. Póki co trzymam &&&& żeby @ - szon nie przyszedł :tak:

U nas od kilku dni tylko leje i leje. Chyba lata nie będzie w tym roku.
 
Tak więc: oficjalnie zaczynam kolejny cykl... Nie da się jednak oszukać symptomów @, spadek temp, bóle... No nic... Zła nie jestem, jakoś specjalnie też mi nie jest smutno - może dlatego, że przygotowałam się na to już w sobotę....
Mam nadzieję, że w końcu się uda... Nie ma co gdybać trzeba brać się do pracy ;-)



Dziękuję tym co trzymały kciuki :-)


|| Anna2101 , Katherinne , Delewarre , Dominisia875 , Małkus , Agaawa, Asicka3, Ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
18.06 - Ewka358
20.06 - Waiting4beans
30.06 - Tygryseczek
01.07 - Moniqaa
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana.

Moniqa.... :-( a tak liczyłam na to ze Ci sie uda. Kurde no... &&&&& za nowy cykl!!! Powodzenia.

Wszystkim zafasolkowanym gratuluje ogromnie!
Ciesze sie rowniez ze na wizytach u Dominisi, Deleware i Agawy wszystko dobrze. Oby tak dalej.

U mnie jeszcze piłka w grze. Choc brzuch boli :-( no ale czekam.

Milego dnia!
 
reklama
Do góry