reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Colormania, czy mi monitor przekłamuje, czy tej drugiej kreseczki jest kawałek? No ewidentnie COŚ się kroi :tak:
Może powtórz? A najlepiej na betę :)
 
reklama
Tak na jakieś 3/4 testu się pojawiła. Beta dopiero we wtorek, jutro zrobię z porannego. Jutro jedziemy z mężem do Gdańska na mały odpoczynek :-D
To był test o czułości 10
 
Ostatnia edycja:
Colormania, jak to była a nie ma? Tego jeszcze nie słyszałam. Ja tez na tamtym zdjęciu widziałam pół kreseczki. Masz drugi test?
 
Rzeczywiście wykres colormanii niejednoznaczny. Wygląda, jakby organizm się przymierzył do owulki na początku cyklu, ale się rozmyślił i zaowulował dopiero w okolicy 24 dc, nie?
 
Witam Kochane!!!

Colormania ja tam kreseczkę widzę..co prawda tak jak Katherinne do połowy ale jest:) i cośsik mi się wydaję, że i u Ciebie Fasolinka:) !!!!!!




Poza tym widzę, że mnóstwo znów smutasek dzisiaj u WAS??? Kochane...DAMY RADĘ.....uszka i glówki do góry...!!! nie ten cykl to następny...!!!! KAZDA Z NAS BĘDZIE Mamą!!!


a ja dziś mam, jak co czwartek, dzień bez dziecka....Synek u Teściów:)...niedawno wróciłam od koleżanki...teraz poprasowalam...no i chwila dla mnie...i jakoś tak dziwnie głodna non stop jestem...;/ już nie mogę doczekać się wyzyty u gina...a to dopiero 3 czerwca....ale se przesunęłam...Całuski Kochane
 
Colormania ja tutaj ewidentnie widzę część tej drugiej kreseczki nawet bez powiększania Twojego zdjęcia. Najlepiej będzie jak powtórzysz test z samego rana. &&&
 
reklama
Nie wiem, co się stało. Tak po prostu było, że po czasie kiedy się już nie odczytuje testu druga kreska zniknęła. Zrobiłam jeszcze test owulacyjny, który jest pozytywny. Czuję się totalnie głupia
 
Do góry