reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam samotne mamy i samotni tatusiowie

reklama
Belgia - wg. mnie nie ma sensu być z Ojcem dziecka ze względu na dziecko, bo nic dobrego przecież z tego nie wyjdzie, nic na siłę, nie ma miłości - nie ma związku.

Nie wyobrażam sobie tego, że facet, z którym jestem mieszka ze mną pod jednym dachem i wychodzi wieczorem, a wraca na następny dzień rano, a nawet później - kilka dni ... dla mnie, to nie do zrozumienia.

Trzymaj się cieplutko, na pewno sobie poradzisz!
 
witam!!! 16,08 przyszła na świat moja córeczka.malenka jest zdrowa i silna.10 pt.w skali apgar.jest przecudna i kochana.niestety z powodu stresów jak mniemam nie mam wogóle pokarmu i niestety nie karmię jej piersią,bardzo nad tym ubolewam. mała ma moje nazwisko i dobrze chociaz nie będe sie szarpac z ''ojcem '' o alimenty.załatwie zasiłek od państwa. chociaz wciaz mieszkamy razem z ojcem dziecka to coraz częsciej mysle o wyprowadzce,na razie nie wiem jak to bedzie dalej .dzis usłyszałam ze on tego dziecka nie chcial ,to straszne ale niestety prawdziwe.
trzymajcie kciuki zeby sie wszystko ułozyło.w miare mozliwosci dam znac.pozdrawiam wszystkich.
 
Wielkie gratulacje. Nie martw sie wszystko sie ułozy i jakos to bedzie. Jesli chodzi o nazwisko to ojciec Malenstwa wyraził na to zgode?? Trzymamy kciuki i czekamy na dalsze wiesci. Sciskam mocno i duzo siły i wytrwałosci zycze. Pozdrawiam I pamietaj teraz to Ty i Twoja córeczka sa najwazniejsze. :-*
 
belgia pisze:
mała ma moje nazwisko i dobrze chociaz nie będe sie szarpac z ''ojcem '' o alimenty.

ale jedno z drugim nie ma nic wspólnego! Może miec dziecko Twoje nazwisko a od ojca i tak dostawac alimenty, to Ci się należy a raczej dziecku jak psu kość :)

A tak swoją drogą WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!
 
Witam wszystkich!!!
Właśnie od czerwca 2006 roku zostałem samotnym ojcem.:-)

Po rozwodzie jestem już cztery lata, sąd przyznał dzieci mojej byłej.
Od czerwca tego roku oddała mi dwóch synów/ 7 i 9 lat/. Tak, sama wyjechała za granicę, i mi oddała dzieci.

Oczywiście dzieci makabrycznie zaniedbane pod względem wychowawczym i edukacyjnym, ale wyprowadzę ich z tego i nigdy nie pozwolę do ponownego doprowadzenia ich do stanu do jakiego ex doprowadziła!!!
 
cześć Oskar!
Wprawdzie nie jestem samotnym rodzicem, ale witam Cię w tym gronie :-)
Trzymaj się chłopie, a o Twojej eks nic nie powiem, bo szkoda słów... :no:
 
reklama
Do góry