reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam samotne mamy i samotni tatusiowie

Witam po przerwie. Widze ze troszke mój temat ruszył i ze dołaczyła sie nowa dziewczyna, nowa która cierpi strasznie i to jak długo...
oszukana.. wiesz to co przeczytałam nie mieści mi się w głowie. Wiesz twój facet to po prostu znalazł sobie bezpieczną przystań i tak doczepił się do ciebie i trzymac się ciebie bedzie bo gdzie mu bedzie lepiej, Ko by tak długo wytrzymał jak ty? I on tak naprawde nigdyt sam się nie wyprowadzi jak mój o czym pisaąłm wyzej. Oni po prostu są bez honoru i całkowicie niedojrzali.
Zrobisz jak zechcesz ale wiez ja już postanowiłam. Wole być samam ale mieć spokój.

U mnie nowe wiesci. Otóż spaowaąłm swojego meża ale on wniósł wszsytko z powrotem i nie ał zamiaru ruszyć się z miejsca. W koncu nie wytrzymałam i otworzyłam się przed mamą, powiedziałam jej wszystko i ze nie cche sie wyprowadzic, mało tego powiedziałze ja pierwsza moge wylecieć!!!!!
czujecie? z domu moich rodziców!!!!
po 3 tygodnaich życia obok siebie , nie odzywania się, nie gotowałam obidków ani nie robiłam zakupów, sam sobie robił jedzenie itd, moja mam nie wytrzymała i poweidziaąłm mu ze musi opuscić jej dom. Wtedy on powiedział tylko krótkie -nie ma sprawy . Wyszedł.
Poczułam ulge. Już 3 tygodnie jak go nie ma, codziennie pisze esemesy niby interesuje się syniem. Twierdzi ze cała wine za nasze nieudane małzeństwo ponosi moja mama. Zaskoczyłsię bo moja mama nigdy się w nic nie wtracała i dlatego on robiłco chcciał, myślał ze tak będzie zawsze, a tu klops.
Mój synek jest przeziębiony to powiedział ze to moja wina, obraża moją rodzine i nie daje mi spokoju. Ale wiecie co? jaki ja mma teraz luz. W domu czuje się ajk w gniazdku, synek szczęśliwy, mama uśmiechnieta. Nie warto sie meczyć dziewczyny. No , wiadomo cche mieć męża i rodzine ale jak się nie da to nic na siłe.
Oj po nowym roku mysle o rozwodzie bo szkoda czasu.
 
reklama
mój ma się wyprowadzić jutro , zobaczymy czy dotrzyma słowa jak nie to wystawiam żeczy na klatkę albo sama zawiozę je do mamusi :dry:
 
Amelka-a gratulecje,ze maz sie wyprowadzil i masz teraz swiety spokuj,wiem co czujesz,to jest wielka ulga,moze byc ciezko na poczatku,ale sobie dasz sama znakomicie rade,a synek bedzie duzo spokojniejszy jak i ty bedziesz spokojna i usmiechnieta.
A zwalenie na twoja mama wszystkiego na najprosciej,przeciez "on byl taki wspanialy" i przeciez to nie jego wina,ze byl darmozjadem u ciebie w domu.

Basia bardzo dobre podejscie do sprawy wyprowadzki,trzymam kciuki tylko aby to sam zrobil,nie bedziesz musiala go pakowac i wywozic jak cos
 
Basiu napisz jak twój mąż? czy się wyprowadził? znajac życie pewnie nie. Oni to sa tchórze!!!!!!
Basiu ja swojego też sama spakowałam i wyniosłam rzeczy na klatke i stały tam chyba zmiesiac a on i tak nie ruszył się z domu. Powiedział jeszcze ze on na pewno tych rzeczy nie wniesie z powrotem ze ja to zrobie hahaha.
Dopiero mojaa mama musiał mu powiedziec zeby wyszedł i jest spokój
Basiu jak dojesz sobie rade bo widze ze masz czwórkę dzieciaczków?
Ja mam jednego malucha a i tak czuje ze będzie cieżko samej.
Mó jto dziś pisał jaki mam rozmiar hahaha, i ymienił wszsytkie aż do L . Jesteśmy ze sobą już tyle lat a on dalej nie wie jaki mam rozmiar? acha i dodał ze ma prawo wiedzeć jaki mam rozmiar bo jestem jego zoną, i zebym nie myślałą ze cche mi coś kupić.
No jasne ze cche mi cis kupić, ale po co. Nic mu na to nie odpisałam po prostu sama nie wiem co na to wszsytko mam odpisywać.
 
on ma sie wyprowadzić jutro i mam nadzieje że to zrobi
a jeśli chodzi o dzieci to czasami jest ciężko ale jakoś sobie radzę raz lepiej raz gorzej , dwójka jest już duża praktycznie i bardzo mi pomagają


ja na durne sms poprostu nie odpowiadam :-D

a ciekawe co to za prezent on Ci szykuje :confused:
 
Basiu też sie zastanawiam, moze jaąs koronkowa bieliznę hahaha

A ja znów dostałam głupego esemesa. Ze dał odłoszenie do gazety o sprzedarzy naszego domu nieukonczonego. Podał cene jaką wystawił i ze sprzedaje czy ja tego cche czy nie. Ale teksty.
No akurat sie agadzam z tą ceną jaką podał ale wiecie on cche ta kase potem przeznaczyć na zakup mieszkania oczywiscie ja mma w tym mieszkaniu z nim mieszkać. Dobre!!!!
a ja mam inne plany. kasa na pół i papa.

Mogłabym mu dac szanse no pewnie ale musiałby nie po pierwse przeprosić za wszystko, porozmawiać z rodzicami zeby się nie wtracali do naszego życia i on musiałby zmienic swój stosunek do mamusi swojje. No i zaczać moją rodzine traktować z szacunkiem, a jeszcze ... musiałby być tata i mezem takim jak nalezy.

no i oczywiście musielibyśmy zamieszakć na wynajętym . No tak ale to dla niego aż za duzo.
rodziców swoich on broni jak moze pomimo bólu jakiego on nich doznałam, a wynajać nie wynajmie bo mu szkoda kasy. Ale za darmoche mieszakc u mnie to mógł 2 lata. Iz a to nawet dziekuje ani razu nie poweidział. I jeszcze mi wypominał ze on mnie utrzymuje a ja jestem darmozjad!!!!i to przy mojje mamie to powiedział!!!
no to ja ostro ze mnie nigdy nie utrzymywał bo jak ktos tu kogoś utrzymuje to i jego i mnie mój tato.
aha kiedyś coś jak wspomniałąm o wynajmie to powiedziałże na pewno nie bo nie wezmie sobie nas na kark!!!!

czy on naprawde myśli ze ja cche być jeszcze znim. Jestem w szoku jak można być tak bez mózgowym.

basiu powodzenia zycze i trzymma kciuki:)
a .. rzeczy mojego jeszcze sa u mnie bo nie wziałprawei niczego. I czekam aż je wezmie. Ostatnio jak był odwiedzić synka to wzał zimowe buty ale za to zostawiłte co miał na nogach.... stwierdziłze one muszą tu na razie być!!!! czujecie? mój tato niedługo wraca wiec zrobi z tym porzadek. Albo spakuje to wszsytko i wsadze w taksówke i podam adres gdzie ma pan zawiesć i już.
 
ja pikole

Ty się zastanów nad formalnym rozwiązaniem kwestii mieszkania żebyś sie potem nie zdziwiła
wiesz jak przyjdzie do podziału majątku to i długi są na pół więc uważaj żeby jakichś kredytów nie pobrał bo potem będziesz spłacać

ciekawe jak długo u mnie na klatce by jego ciuchy postały ?:-D
 
Basiu no kredytów on na pewno nie nabierze bo do tego trzeba głowy a on jej nie ma

A ajk tam twój?

mój dzis przewiózł mi kaske z konta bo kurcze nie mam swojego a duzo na allegro sprzedaje. Nawet sam się zreflektował, no chyba zatesknił i był pretekst do zobaczenia mnie. na góre nie wszedł bo oczywiscie są moi rodzice a on się ich boi pewnie
 
zapomniałam się pochwalić że spakowałam m w sobotę a w niedzielę się wyprowadził :tak:
co prawda nie zabrał wszystkiego co chciałam ale sam fakt mnie bardzo cieszy :happy:
 
reklama
Basiu. no gratuluje:) My to kobietki to jesteśmy odważne, spakować meza i zostać samej to naprawde odwaga!!!

Basiu widzisz to twój to ma troche honoru, bo mój to nie poszedł dopiero jak moja mama mu powiedziałą i wtedy nie miał wyjscia.

szkoda ze tak na same swieta, a moze i lepiej , święta przebiegły już w dobrej atmosferze:)

A jak ty się czujesz?
 
Do góry