reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaj Nocniczku żegnaj Pieluszko

Wpadki siuskiem czasem sie zdarza jak np. bawi sie woda..;-)
ale kupki ani jednej juz od czerwca w majteczki nie zrobiła:tak:
 
reklama
U nas dzis maly sukcesik oprocz 2 kup wmajtkach...reszta tylko w toalecie...drzemka 2 godzinna(poleglismy na niej wszyscy :-D-przynajmniej odpoczelam chwile) tez bez pieluchy i sucho... i pierwszy wypad do sklepu Noemi zaliczyla bez pampersa :-) no i sukces-sucho :-) Zeby nie bylo przypalu dalam mlodym Noemi zeby zabrali ze soba do sklepu :-D
 
Och Patrycja agentka z Ciebie :)) Dobrze, że w tym czasie nie chciało się siusiu Noemi bo było by kupa śmiechu dzieciaki pewnie pod ziemie by się zakopali:))
Rusałko u mnie pomalutku :) Klaudusia rośnie jest bardzo żywym i wesołym dzieckiem nie mam z nią najmniejszych problemów słucha się mamusi :D
Ale za to w zyciu miłosnym koszmarnie od roku sama i zapowiada się, że długo jeszcze tak bedzie.No ale cóż najwazniejsze, że mam Klaudusie mozemy na siebie liczyć :)
 
Mój Bartul bardzo porządnicki (nie mam pojecia po kim;-)) zawsze kiedy zmieniamy mu pieluchę chce ja sam wyrzucić do śmieci, kiedy tylko cos zrobi do nocnika oczywiscie tez chce sam uprzatnac.
Dzisiaj znalazl sobie zabawe, dwie kropelki siku i do klozetu+splukiwanie+bicie sobie brawa. Tak gdzies po piatej rundzie powiedzialam dosc i zamknelam dzwi do toalety. Bartosz sobie i tak poradzil, posunal stolek pod zlew, wyszedl na niego ostroznie nie roniac kropelki i wlal zawartosc nocnika do (na szczescie pustego) zlewu:sorry2::confused::baffled::szok:nie zdazylam dobiec bo gadalam przez tel:angry:
 
To samo Klaudusia robi po sobie sprzatnie jak nasika do nocniczka pójdzie wylać podniesie deske i wyleje i nawet nie rozleje. O co się ją poprosi to przynosi:)) Choc czesto robi z własnej checi widzi jak tata bierze papierosa to biegnie po popieliczke:D Kochanusia jest. Wasze dzieciaczki tez maja bzika na punkcie słodyczy. Jak pójde z nią do sklepu to musze obowiazkowo jej kupic chociaz małego lizaczka bo woła w sklepie ciuciu ciuciu.
 
moja Klaudula ma faze na lody i mambe;-):tak:dzis nie chciała z nami jechac na zakupy...ale jak jej pwoiedziałam siadaj do autka jedziemy po lody..w sekunde siedziała w swoim foteliku:-D


wpadek juz zadnych nie mamy..wszedzie bez pampersa..ale dzis dł jechalismy w koru..i Klaudia nagle mamusiu siusiu chce...:rofl2:..powiedziałam trzymaj -tatus zatrzymyj sie no jedziemy jedziemy (jak stał na swtałach)..a maz dodawał..no tylko do tego budynku jeszcze dojedziemy zaparkujemy itd...no i te chwile trzymala i wytrzymała a potem na parkingu miedzy samochodami ja wysadziłam:rofl2::-)
 
Martusia też uwielbia słodycze :-) obiadu już biedna nie może, ale słodycze ciastko albo cukierka owszem.

Martuś od poniedziałku chodzi do żłobka, i panie zakładają jej pieluszkę tylko do spania, poza tym cały czas w majteczkach- i dopiero wczoraj przytrafiła się wpadka, a później druga w domu, więc jest nieźle.
 
reklama
wielkie gratulacje dla Martusi!!
U nas wpadki zdarzaja się sporadycznie. Ola wczoraj popuściła, bo była zmęczona i niechciało jej sie wstać. a tak to wszystko ok. Pampers tylko do spania.
 
Do góry