reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaj Nocniczku żegnaj Pieluszko

Dorcia wielkie gratulacje dla Klaudii a tym popuszczeniem się nie przejmuj bo dzieciom się to zdarza a co tu wymagać u takiego maluszka. Więc mamy chyba pierwszą odpampersowaną dziewczynkę. Brawo:tak:

Fredka Ola ma niezłe pomysły na pobudkę dla taty:-DBrawo za postęp
 
reklama
Byłyśmy dzisiaj przed południem na spacerku prawie 2 godzinnym - bez pieluszki. No i udało się. Ola po powrocie do domu leciała pędem do łazienki zrobić siusiu. Jeszcze tylko muszę spróbować zdjąć pieluszkę na noc i będzie po wszystkim. Wreszcie... pamiętam, że długo czekałam na ten dzień:-) a coś czuje że wkrótce nastąpi:-)
 
Hejcia dziewczyny ale dawno mnie tu nie było ciągle nie ma czasu ale się za wami stęskniłam. Widać, że Patrycja 24 berlin ciągle jest stałym bywalcem nie opusciła was:)) Postram się was cześciej odwiedzać. A jesli chodzi o temat to moja Klaudusia ciągle w majteczkach pampers zakładam jej tylko wtedy jak idziemy na miasto. Ale jak wracamy i tak jest suchy wstrzymuje, woła stara się nie popuscic nawet w nocy mnie budzi jak się jej chce siusiu bo w pampersa nie chce zrobic.
Wczoraj bylismy w sklepie i ciagle wołała siusiu w pampersa nie chciała zrobic aż sie sprzedawca ulitował i udostepnił nam łazienki. Pozdrawiam wszystkie czerwcówki.
 
Oleńko, super, jesteś na dobrej drodze :-)

Asiu, fajnie że do nas zajrzałaś, odwiedzaj nas częściej :-)
Śliczna dziewczynka z Klaudusi! I gratulujemy odpieluszkowania :-)
 
OOO czesc Asiu-juz myslałam, ze nigdy do nas nie zajrzysz-super, ze jestes -Opowoadaj co u Was
śliczniunia masz Klaudunie:tak:
Gratuluje odpieluszkowania:tak:
u nas tez pieluchy zostały na drugiego dzieciaczka:-D
 
My juz na dobre pozbylismy się dziennych pampersów. Ola zdała egzamin na 5. A na noc jeszcze zakładamy. Muszę jej kupic ceratkę pod prześcieradełko i wówaczas spróbujemy i z tym zawalczyć.
 
Witaj Asiu...Ale Klaudusia wyrosla :szok::-) Sliczna z niej blondyneczka :-):tak:

U nas w dzien juz wolanie tez caly czas...Czasami mowi do mnie ze mam jej pampelsia zalozyc...Wiec czasami to robie bo jeszcze kupa ani razu nie wpadla do kibelka ani nocnika-blokada totalna w tej dziedzinie...:baffled: ale z siusianiem radzi sobie supper...wola itd...chciaz czasami nasika na podloge...:crazy:
 
reklama
ja do popołudniowej drzemki pampersów nie zakładam..wogole w dzien nie ma dzis nawet w przedszkolu pieknie zawołała..na spacerach woła..Nosze ze soba na zmiane majteczki w razie wpadki;)
..czasem jak nie zrobi siusiu tuz przed snem to na noc zakładam pampersa...ale dzis znowu był suchy..Mam pampersy wiec na noc zakładam jak sobie pprzypomne:-D
 
Do góry