reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaj Nocniczku żegnaj Pieluszko

reklama
brawo Noemi!!! u nas tez noce suche oprócz tych 2 co taty nie było - az sama nie wiem czy to zbieg okoliczności czy nie...ale jedziemy jutro na 3 dni nad morze więc pielucha na noc bedzie bo nie moge ryzykowac że zasika tam posciel - no bo jak już zasikał to i kołdrę i poduszkę - przescieradło najmniej :) i było wielkie pranie...
 
u nas tez postępy , cały dzień bez pieluchy, wpadki zdarzają się rzadko nawet kupa ląduje w nocniku , na noc pielucha, nawet nie próbuję kłaść jej bez, jak na razie wystarczy mi nocna walka z Wojtkiem :baffled::sorry:
 
Pochwalilam i juz wpadka w noc...Obudzila sie o 01:15 posikana.:crazy: na szczescie malutko...i na szczescie tylko znowu oberwalo ptrzescieradlo ...Jak ona to robi ?:-D
 
U nas ładnie. Wojtek mówi, że chce. Czasem popuści, to wtedy aż krzyczy, że chce siusiu.
Akurat dziś w nocy była wpadka, ale jest przeziębiony, to ma prawo. A poza tym to pierwsza nocna. wpadka od 4 tygodni.

Staś tez już czasem robi siusiu na nocnik :-)
 
Gratulacje dla wszystkich naszych maluszków. Co do wpadek Olcia dzisiaj zrobiła kupkę do łóżka. Jednak jej wybaczam:-). Przy jej ostatnich problemach miała prawo. PO za tym mam z nią kłopot. Wywołuje sama wymioty. Nie za bardzo wiem jak to powstrzymać. Ale to gdzie indziej.
 
My jak postanowilismy ze koniec z pampersami to od razu z nocnym pieluchowaniem tez skonczylismy...No i mamy pelen sukces :-)
 
reklama
Naprawde sporadycznie wola w nocy ze chce siku...Za to w dzien leci sama na nocnik ,chyba ze ma jakies spodnie co ciezko jej zdjac wtedy mnie wola zebym jej pomogla...ale zaraz slysze-"ja sama,wyjdz mi stad":-D
 
Do góry