reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaj Nocniczku żegnaj Pieluszko

Noemi BRAWO!!
Ja zakładam Izie na noc pieluchę, jakoś boję się zaryzykować, tym bardziej że rano pielucha zawsze bardzo mokra. Za to w dzień sukces, Iza ślicznie woła a od tygodnia nie chce sikać do nocnika tylko leci na kibelek :-D
 
reklama
my tez bez pieluchy (no u babci czy na wyjezdzie była bo nie chciałam ryzykować nie swojego łóżka)bo wpadki od czasu do czasu się zdarzają - Karol się nie obudzi jak mu się chce - zawsze tak miał...no ale z 90 % nocy sucha
 
A moj maly pisklak wczorak na placu zabaw posikala sie w majtki..Chyba cos dlugo wstrzymywala wtedy stanela ,wola mama siku i nie zdazylam dojsc i juz lecialo po nogach:-D:-D:-D:-D No ale dobry tata przyjechal z ciuchami wiec moglysmy dalej szalec ;-) No coz ,zdaza sie prawda... ;-):-D
 
Pati, jeżeli Wojciaszkowi zdarzy się posiusiać to właśnie w najlepszej zabawie. Po prostu jest tak zafascynowany, że nie czuje, jak bardzo mu się chce.
 
A my już od miesiąca bez pampera ... i w dzień ...i w nocy .... tak że możemy powiedzieć ze jesteśmy odpieluszkowane :tak:
 
Noemi, Sandrusiu brawo!!!!

Ola ostatnio w nocy nasikała na dywan i śmierdzi, że hej. Muszę poszukać jakiegoś preparatu i go przepłukać. Na moje nieszczęście ma długie włosie i narazie żadne mycie zapaszku nie wywabiło. A tak, żebyście się pośmiały wczoraj znalazłam ją śpiącą na nocniku. Jak zapytałam co robi padła nosem do przodu.
 
reklama
Do góry