reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wirus HPV-pomocy!!!

reklama
W poniedziałek mam wizytę to się może w końcu dowiem co mój lekarz zamierza zrobić ale ewidentnie ostatnio zasugerował że jak będzie trzeba to zrobi konizacje w ciąży. Z kolei pani onkolog mówiła tylko o obserwacji więc jestem ciekawa co razem zdecydują.
 
Proszę się nie zgadzać na konizacje w ciąży jest to zagrożenie dla ciąży nie wiem co to za lekarz w ogóle ma takie pomysły a może źle go zrozumiałaś może chodziło o kolposkopie i pobranie wycinkow
 
Ostatnia edycja:
Proszę się nie zgadzać na konizacje w ciąży jest to zagrożenie dla ciąży nie wiem co to za lekarz w ogóle ma takie pomysły a może źle go zrozumiałaś może chodziło o kolposkopie i pobranie wycinkow
w poniedziałek z nim porozmawiam to sie dowiem co miał na myśli. On chyba uważa, że mi się to mocno pogorszy w trakcie ciąży ze względu na CinTec dodatni . Ale aż tak szybko chyba to się te zmiany nie pogarszają. Tym bardziej że to jest cin1.
 
Cześć
To znowu ja 😀
Udało mi się dostać wynik cytologii z kwietnia 😭bieżącego roku , i mam obecny ….😀
I już nic z tego nie rozumiem…🤔🤫
Czy to możliwe aby te zmiany się cofnęły ???, a został mi jeszcze jedynie sam wirus ?
Nic już nie rozumiem.
Co wy o tym sądzicie ????
 

Załączniki

  • IMG_0493.jpeg
    IMG_0493.jpeg
    462 KB · Wyświetleń: 89
  • IMG_0497.jpeg
    IMG_0497.jpeg
    544,3 KB · Wyświetleń: 92
  • IMG_0495.jpeg
    IMG_0495.jpeg
    260,5 KB · Wyświetleń: 91
w poniedziałek z nim porozmawiam to sie dowiem co miał na myśli. On chyba uważa, że mi się to mocno pogorszy w trakcie ciąży ze względu na CinTec dodatni . Ale aż tak szybko chyba to się te zmiany nie pogarszają. Tym bardziej że to jest cin1.
No jasne że nie. Ja to miałam CIN 2 to dopiero miałam stres
 
Cześć
To znowu ja 😀
Udało mi się dostać wynik cytologii z kwietnia 😭bieżącego roku , i mam obecny ….😀
I już nic z tego nie rozumiem…🤔🤫
Czy to możliwe aby te zmiany się cofnęły ???, a został mi jeszcze jedynie sam wirus ?
Nic już nie rozumiem.
Co wy o tym sądzicie ????
A miałaś kolposkopie i wycinki robione?
 
reklama
A miałaś kolposkopie i wycinki robione?
Właśnie się zapisałam na kolonoskopię z wycinkami. Mam za 2 tygodnie . Stres mam i to duży . Nie sypiam po nocach. Nie pale . Nie pije. Mam jednego partnera seksualnego, a tu takie coś i od razu aż tak….
Dodam, ze cytologia wykonana rok temu nie stwierdziła żadnych zmian
 
Do góry