reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WIKTOREK- 26 tydzień ciąży 970g..24.07.2010..

Gratuluję postępów!Miło czyta sie takie wiadomosci:tak:Jak ja ci zazdroszczę...wszystko tak pięknie Wam sie układa.Tak szybko Wiktor zszedł z tlenu,słuch w porzadku,oczka tez no i płucka coraz lepiej.Mam nadzieję,ze ja tez będę miała okazję pisac o takich postępach na wątku Szymonka...Powodzenia i oby tak dalej!;-)
 
reklama
20110324(004).jpg20110324089.jpgmój skarbek kochany...
 
Śliczny chłopaczek :-)
No i same dobre wiadomości, duży już Wiktorek, siły ma więcej, sama widzisz jak nasze maluszki potrafią sobie radzić. Gratuluję postępów i oby tak dalej. A badania wzroku trzeba przejść, my teraz co 3 miesiące ale i tak musimy jeździć.
 
Dziś byliśmy na ostatnim szczepieniu synagisem...Wiktorek waży 7570...Rośnie i rozwija się małymi kroczkami do przodu...
 
reklama
Dawno tu nie zaglądałam...Piękna pogoda to spędzamy czas na dworze a komputer mało kiedy...Wiktorek stara się jak może i rozwija się skarbeczek...Robi postępy i doktorzy są zadowoleni...
 
Do góry