reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala (bez komentarzy ).

Wiadomość od Agasim:

"Beatka 55 cm, 3850g, poród bardzo ciężki sn i jest w inkubatorze. Jestem dobrej myśli, musi być dobrze. Jutro będę więcej wiedzieć"

Życzyłam im dużo zdrówka. Jutro pewnie ktoś inny przekaże wiadomości.

I właśnie doszedł drugi:

"Urodziłam dopiero koło 21 a wody odeszły o 2 w nocy! Beatka strasznie się umęczyła. Ja już nie miałam siły. Bardzo się martwię ale muszę być dobrej myśli..."
 
reklama
hej
nasz synek urodzil sie 11.05 o godzinie 1.10 waga 3560g i 56cm.
obecnie jestesmy na patologi noworodka, maly ma silna zoltaczke , infekcje i konflikt serologiczny(dotyczacy grupy krwi a nie odczynnika rh).
narazie nie mam sil zeby opisywacz szczegoly.
prosze was tylko o modlitwe za moje dziecko
 
sms od Mysiochomis (wyslany przed chwila):

"Hej ja na porodowce od 8 rano. Przezylam noc ze skurczami. Teraz mam rozwarcie 1,5 cm i skurcze co 5 min. Pewnie urodze dopiero w nocy. Pozdrow dziewczyny"

Niniejszym wiec pozdrawiam Was i trzymajmy kciuki, zeby poszlo szybciej niz Mysiochomis mysli :-D
 
Sms od Dusi80:

Od 9 jestem na porodówce, rozwarcie na 5cm, bóle krzyżowe, skurcze coraz częstsze. Niestety wszystkie sale do porodów rodzinnych zajęte i jestem na zwykłej porodowej i jestem 2 w kolejce na rodzinny - jak zdążę oczywiści.. prosze o kciuki, pozdrawiam Magda.


&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Sms od Katasza
Przyjeli mnie na oddzial,zrobilil KTG ale nic sie nie dzieje. Wiec czekam.Bede informowac.
i kolejny:
Wlasnie wrocilam z badania.Szyjka zamknieta i cisza wiec nie pozostaje mi nic innego jak czekac.



Kciuki zacisniete, mam nadzieje ze pojdzie szybko!!!
 
Cześć:)

Nasza córeczka urodziła się 12 maja o godzinie 14.10 drogami natury. Obudził mnie pierwszy skurcz o 4:30 a do szpitala trafiliśmy przed 10 rano jak skurcze zdecydowanie się nasiliły. Poród ciężki, bóle z krzyża i brzucha i bardzo częste skurcze. Malutkiej tętno szalało i niemal byłaby cesarka, ale się uparłam, bo zaczęły się bóle parte. Niestety nie obyło się bez olbrzymiego nacięcia. Lilianka malutka - waży 2700 g i ma 54 cm długości. Od dziś jesteśmy w domku i niestety karmienie piersią Nam nie wychodzi:(
 
wiadomosc od Mysiochomis (wyslana o 00:40 :tak: ):

"Gabrys przyszedl na swiat o 18:50, wazy 2755g, nie wiem jaki dlugi. juz nawet cycal i teraz spi"

Mysiochomis miala cc, przeprasza, ze "dopiero teraz" daje znac i przesyla nam calusy :-)
 
reklama
Napisałam do Agasim jak się czują i czy z małą Beatką już lepiej, oraz w skrócie dałam znak co u Nas:-)
" Dziękuje za pamięć, serdeczne gratulacje dla wszystkich nowych mamuś i trzymam kciuki za następne. U nas stan malutkiej stabilny. Beatka jest bardzo silna i szybko dochodzi do siebie, wszystko wychodzi na prostą, wierzę że będzie już tylko lepiej. Nadal jest w inkubatorku ale już jest zdecydowanie lepiej. Modlitwa potrzebna"
 
Do góry