reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala (bez komentarzy ).

Witajcie
Wychodzimy dziś domu-całe szczęście, bo męczą nas tu strasznie. "mile" panie obraly sobie za cel pokazanie, że jednak mała potrafi ssac pierś. Kombinuja jak mogą, męczą mi piersi tak, że z mlekiem tryska krew, a Hanulka się denerwuje, bo nie potrafi, a budzą ją i zmuszają. Od teraz zdecydowane nie! Karmienie piersia nie jest warte mojego i małej płaczu.(bólu też, choć tylko mojego). Dam znać jak się zaaklimatyzujemy w domku (Misiek podobno w lodówce ma tylko kiełbasę i margarynę, więc może być ciężko;D)
Trzymam kciuki za wszystkie Majowki i Majowiatka!
 
reklama
Moja córcia Natalia własnie jest przyjmowana na oddział porodowy, pojechała tam pół godzinki temu z silnymi skurczami co 5minut!!!!!!!!!!!!!! Moja wnusia w końcu postanowiła wyjść!!!!!!!!!!!!! Identycznie jak ja z Natalią w ciąży w dzień terminu z @, też w nocy jechałam. Strasznie trzęsą mi się ręce na klawiaturze.
 
wiesci od Pauli
wczoraj miała robione testy na okscy a
dzis kazali jaj odpoczywac( niewie od czego) a jutro to sie okaze szyjka jeszcze nie gotowa do porodu wiec nie moga atakowac okscytocyna troche dola łapie ale to przez lezenie i serdecznie was pozdrawia
&&&&&&&&&&&&& zacisniete
 
Kolejne wieści od Dusi:

My miałyśmy dzisiaj wyjść ale niestety bilurbiny u Oli w górnej granicy także zostajemy przynajmniej do jutra. Pozdrawiamy ciocie z BB. Magda i Ola

I oczywiście prośba o aktualizację, kto sie rozpakował, kto w trakcie - zdałam relację, najwierniej jak potrafiłam:))
 
reklama
Do góry