reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

Ja po wizycie, 16+1, dziecko ciezko zlapac na usg zeby cale bylo ladnie widac. Nadal dziewczynka, ale jeszcze sie moze zmienic. W listopadzie ide na polowkowe w 3d to moze da sie podgladnac. Co do ruchow to mi lekarz szybko ostudzil zapal, twierdzac ze za miesiac bede czula.
Tego zdjecia to ja sie troche boje :p
IMG_20181017_180431.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181017_180431.jpg
    IMG_20181017_180431.jpg
    826 KB · Wyświetleń: 489
Ostatnia edycja:
reklama
Hehe jak male UFO:D czasami te ujęcia są super
Kurcze juz Ci 18 tydzien leci, jak to szybko mija. A czemu lekarz powiedział Ci ze dopiero za miesiąc ruchy poczujesz
 
Hehe jak male UFO:D czasami te ujęcia są super
Kurcze juz Ci 18 tydzien leci, jak to szybko mija. A czemu lekarz powiedział Ci ze dopiero za miesiąc ruchy poczujesz

16+1 zle napisalam. Juz edytowalam. Mowila, ze w pierwszej ciazy czuje sie pozniej i dziecko jest jeszcze male i chudsze kobiety czuja troszke szybciej.
 
To ostatni raz nie chce wprowadzać smutnej atmosfery. Uwierzcie mi ciesze się bibulkiem każdej z was życzę wam I dzidziusiow zdrówka i każdej z osobna życzę spokojnej ciąży.
Właśnie wracamy że szpitala mam umówiona wizytę na wywołanie w sobotę mają mi dac jakaś tabletkę na rozpoczęcie akcji porodowej i skurczy.
Jesli pozwolicie będę zaglądać tu do was I podgladac co u was pozdrawiam xxx
 
To ostatni raz nie chce wprowadzać smutnej atmosfery. Uwierzcie mi ciesze się bibulkiem każdej z was życzę wam I dzidziusiow zdrówka i każdej z osobna życzę spokojnej ciąży.
Właśnie wracamy że szpitala mam umówiona wizytę na wywołanie w sobotę mają mi dac jakaś tabletkę na rozpoczęcie akcji porodowej i skurczy.
Jesli pozwolicie będę zaglądać tu do was I podgladac co u was pozdrawiam xxx

Bardzo wspolczuje. Zagladaj jesli będziesz miala sile i ochote, kazdy jest tu mile widziany.
 
To ostatni raz nie chce wprowadzać smutnej atmosfery. Uwierzcie mi ciesze się bibulkiem każdej z was życzę wam I dzidziusiow zdrówka i każdej z osobna życzę spokojnej ciąży.
Właśnie wracamy że szpitala mam umówiona wizytę na wywołanie w sobotę mają mi dac jakaś tabletkę na rozpoczęcie akcji porodowej i skurczy.
Jesli pozwolicie będę zaglądać tu do was I podgladac co u was pozdrawiam xxx
Hej , bardzo Ci współczuję. Mam pytanie , jakie Ty badania robiłaś?
 
16+1 zle napisalam. Juz edytowalam. Mowila, ze w pierwszej ciazy czuje sie pozniej i dziecko jest jeszcze male i chudsze kobiety czuja troszke szybciej.
Myslalam ze corcia (?) jeszcze bardziej nadrobiła:p bylysmy na podobnym etapie, u mnie 16t2d.
Ruchy na zewnątrz moze faktycznie będzie czuć i widac później przez tluszczyk ale Ty od środka możesz je poczuć juz niedługo:)
@DotkaB nie wprowadzasz smutnej atmosfery, to co Cie spotkało mogło przytrafić sie każdej z nas, łatwo sie tu do siebie przyzwyczaić więc jest to dobre miejsce na wyzalenie sie i wylanie smutkow. Pamiętaj ze w każdej chwili możesz pisać, jak sie czujesz, jak sobie radzisz itd. Życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności, fizycznej jak i psychicznej.
 
To ostatni raz nie chce wprowadzać smutnej atmosfery. Uwierzcie mi ciesze się bibulkiem każdej z was życzę wam I dzidziusiow zdrówka i każdej z osobna życzę spokojnej ciąży.
Właśnie wracamy że szpitala mam umówiona wizytę na wywołanie w sobotę mają mi dac jakaś tabletkę na rozpoczęcie akcji porodowej i skurczy.
Jesli pozwolicie będę zaglądać tu do was I podgladac co u was pozdrawiam xxx

Bardzo mi przykro :(
 
Myslalam ze corcia (?) jeszcze bardziej nadrobiła:p bylysmy na podobnym etapie, u mnie 16t2d.
Ruchy na zewnątrz moze faktycznie będzie czuć i widac później przez tluszczyk ale Ty od środka możesz je poczuć juz niedługo:)
@DotkaB nie wprowadzasz smutnej atmosfery, to co Cie spotkało mogło przytrafić sie każdej z nas, łatwo sie tu do siebie przyzwyczaić więc jest to dobre miejsce na wyzalenie sie i wylanie smutkow. Pamiętaj ze w każdej chwili możesz pisać, jak sie czujesz, jak sobie radzisz itd. Życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności, fizycznej jak i psychicznej.

U mnie dzisiaj tez 16 +2, wiec tak samo. Badanie z wczoraj. Szybko zaczal czas leciec, nie tak jak na poczatku.
 
reklama
Do góry