reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z porodówki...

Agak1987 duzo sily, trzymam kciuki zeby z karmieniem sie udalo!!!

Quchasia ja to na lezaco w ogole nie umiem. Jakos dziwnie. I co mala lezy na plasko na plecach?

Dreddka tak kup nakladki! Ja tez uzywam z Medeli o sa supcio. Powodzenia.
 
reklama
Mam nakładki. Kupiłam już wcześniej, bo mam płaskie / wklęsłe brodawki i Marysia jadła tylko przez nie. Zosia generalnie odmawia jedzenia przez silikon. Czasami bierze, ale boli praktycznie tak samo.
Ma silny bardzo odruch ssania. Silniejszy niż jej starsza siostra
 
Domi ja karmie na lezaco w nocy a na siedzaco w dzień.
Na lezaco maluch leży na boczku brzuszek do brzuszka przytulony. Dokładnie tak jak na siedzaco. Ją dzięki temu jestem w stanie podrzemac w nocy.
Najlepiej w necie sobie sprawdzić :) pozycje do karmienia.
 
Dziewczyny,melduję ze wczoraj o 16:24 przyszedł na świat Wituś, waga 3470g i wzrost 56cm, 10/10 apgar. Dopiero kilka godzin temu przenieśli mnie na normalną sale i mam go przy sobie. Jest słodki, w ogóle niepodobny do starszego brata po porodzie ;-) Po cesarce czuje się zaskakująco dobrze, w porównaniu do wracania do siebie po poprzedniej cesarce to jak w spa się czuje :-D
 
reklama
Do góry