reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z porodówki...

reklama
Dzag gratulacje - zazdroszczę że tak super czułaś się po cesarce, nie to co ja. Dziewczyny a jak jest u Was w szpitalu jesli chodzi o cesarke i jedzenie po niej? Ja urodzilam z piatku na sobote o 2:55 a moglam zjesc pierwszy posilek dopiero w poniedzialek rano... W sobote bylam na kroplowce, w niedziele mialam pic tylko wode a w poniedzialek na na sniadanie, obiad i kolacje kubek kleiku i paczka sucharow na caly dzien...
 
reklama
Agak ja też po cesarce normalnie jem tu w szpitalu. Urodziłam w środę wieczorem, a w czwartek koło południa przenieśli mnie na normalną sale i tam już dostawałam Jedzenie jak wszyscy.
 
Do góry