reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wieści z porodówek i gratulacje

Ja jutro idę do położnej więc zobaczymy co u mnie powiedzą, jak się dowiedziałam jak tutaj wywołują poród to się zastanawiam czy nie iść w zaparte z cesarka.

[emoji173]
 
reklama
No ja się nie dowiedziałam niczego. Ani mnie nie zbadala, ani nie wymasowala szyjki. Sprawdziła tętno dziecka, Zmierzyla brzuch, sprawdziła moje ciśnienie,mocz i tyle - do zobaczenia za tydzień jeśli nie urodzisz. Wtedy może mi zrobić masaż. Wyszłam z przychodni prawie z płaczem. Powiedziała żeby się ruszać jak najwięcej to pomoże bo dziecko będzie uciskać na szyjkę - kiedy ja ledwo chodzę, bolą mnie stawy, puchną stopy- nie umiem sobie z tym poradzić, nic nie pomaga.nawet rano wstaje opuchnięta. I jeszcze upały... :/
 
Hermit rozumiem Cie doskonale.. Obawiam się, że u mnie będzie podobnie. Zamierzam błagać o cc.. Tak ja też próbuje chodzić mimo, że ledwo się ruszam, też jestem cała spuchnieta, skurcze się zaczynają a potem wyciszaja.. Istna masakra. Musimy być silne!

[emoji173]
 
Gratuluje Gosiek

I ja jestem marudnym dwupakiem. Probuje juz wszystkiego i nic a nic a wywoływanie zaczyna mnie przerażac i generalnie już wszystko nie przeraza to jakas masakra zaczynam sie zastanawiac ze trzeba bylo sie moze uprzec na cc
 
Gratuluje Gosiek

I ja jestem marudnym dwupakiem. Probuje juz wszystkiego i nic a nic a wywoływanie zaczyna mnie przerażac i generalnie już wszystko nie przeraza to jakas masakra zaczynam sie zastanawiac ze trzeba bylo sie moze uprzec na cc

Ja właśnie się zastanawiam nad cc, może udałoby mi się ublagac położona.. Ale zaczęłam czytać o cc, wcześniej nie brałam tego pod uwagę i sama nie wiem czego boję się bardziej. Cc to jednak operacja.. [emoji22]

[emoji173]
 
reklama
ja z perspektywy czasu cc nie polecam ;p a w ogole okazalo sie, ze posiew wyszedl negatywny wiec to nie zakazenie i nie leci ze mnie ropa tylko plyn surowiczy mozliwe, ze zle toleruje te szwy rozpuszczalne co sa w srodku

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry