reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wieści z porodówek i gratulacje

reklama
hejka...Sorry że z poślizgiem, ale w szpitalu jakoś nie umiałam nic tu napisać z telefonu.
Tak więc 3 sierpnia o godz 8:45 , przez cc, przyszedł na swiat Robert, waga 3760 g, 56 cm. Dzisiaj wróciłam do domu. Samopoczucie ok, jeśli chodzi o cc i ból, myśle że zniosłam lepiej nic pierwszą cesarkę.

Gratuluję pozostałym mamusiom tak hurtem, muszę się dopiero wczytac kto się i czym chwalił :)
Gratulacje!!!
 
Hej dziewczyny :) Nie zmruzylam jeszcze Oka od porodu, taka adrenaline Chyba Mam w sobie ze nawet Nie potrafie Sie przespac, wiec Napisze Jak bylo :)

Sobota ogolnie bardzo pracowita byla, rodzinka Na obiad byla zaproszona. Od Rana robilam golabki I pieklam sernik ;) I tak sobie pomyslalam, ze Jak sernik Pieke a robie to Tylko Na swieta I urodziny to moglby Sie urodzic Adas :) bo ostatnia taka wyzerka przed porodem :)

Po poludniu poszlam jeszcze Na spacer z Corcia :) a po polozeniu corci spac poszlam wziasc kapiel, zrobilam sobie wlosy I zrobilam sobie pyszna kolacje :)
Zajadalam Sie w najlepsze ogladajac film komedie Na tvp1 "Jak urodzic I Nie zwariowac" hehe tematycznie Sie nastawialam tak maz Sie smial :)

Jak Sie skonczyl o 22, poszlam Sie szykowac do spania I zobaczylam ze o kolo 22:30 Na wkladce
Mialam bardzo Duzo Krwi, a nigdy wczesniej Nie mialam. Ale zero skurczy I Innych objawow. Nie wiedzialam co robic czy Jechac czy zostac w domu wiec zdecydowalam Sie zadzwonic do poloznej ktora powiedziala ze pomimo ze Nie Mam skurczy lepiej Jechac Na IP.
O 23 bylismy w szpitalu I zaczela Sie cala paperologia, Lekarz mnie pozniej zbadal I powiedzial czy czuje Jakies skurcze a ja ze moze z 2ale slabo. A on ze mamy juz 5 cm rozwarcia I pojedziemy zrobic usg I zobaczymy jaki duzy jest syn. Wyszlo ze wazyc Bedzie 3100g a urodzil Sie 3280g I 53cm wiec wcale Nie taki maly Jak mnie straszyl ten glupi Nowy Lekarz u ktorego trafilam w 36tyg

Kazal isc Na sale
Przed porodowa:) podlaczyli zapis ktg I pokazywalo troszke skurczy ale ja Ich Nie czulam. Polozna sprawdzala rozwarcie co chcieli I bylo 7 Zaraz 9 zawolala lekarza I przebil mi worek I odeszly mi wody. I zaprosili Na sale do rodzenia bo powiedzieli ze juz rodzimy. A ja do nich tak tak picu picu :) hehe
I tak Kazala mi dmuchac swieczki i robic tak Jakbym chcialam kaszlec :) no i Za chwile byl Adas :)
Niestety peklam troche I mnie szyli, ale poprawil Lekarz to co bylo ostatnio Zle zszyte w tamtym
Roku:) mowi ze Teraz jestem Jak nowa :) hehe

Wiec tak moje drogie to bylo :) jestesmy juz w komplecie i kolejnych porodow Nie planuje Dziekuje :)!

A Adasko wyglada tak :)
1470549122-30xklx.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koronka, to urodziłaś prawie tak jak ta w tym filmie co rodziła bliźniaki, kichnęła i był dzidziuś ;-). Ja wczoraj na tym filmie juz czułam sie tak koszmarnie cały czas miałam tak spięty brzuch, mdliło mnie, miałam bóle krzyżowe i myślałam ze moze w nocy mi sie cos rozkręci a tu nic. Po 4 sie przebudziłam, nie mogłam zasnąć, patrzę na telefon a Ty juz po. No po prostu zazdroszczę super szybkiej akcji [emoji3][emoji3][emoji3]. Adaś prześliczny. Jeszcze raz wielkie gratulacje [emoji6]
 
reklama
koronka jaka akcja! Też tak chcę! Może to ten film tak magicznie działa...chyba muszę go zobaczyć ;) super że skurcze Cię nie wymęczyły :) a synuś prześliczny <3 gratulacje i dużo dużo zdrówka Wam życzę!
 
Do góry