reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

aaa u nas ejszcze na samochod brum, myju myju ( na mycie )bach jak upadnie i cos jeszcze ale nie pamietam hehe :-) jak zapytam jak robi piesek to ha ha, to to (co to) da (daj) :-) i to chyba tyle co mowi
u nas piekna pogoda prawie caly dzien na dworze siedzimy :-) oby takich dni jak najwiecej :-)
Lenka przesliczna i wyglada na wiecej niz na 4 meisiace :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
podczytałam was,ale wpadłam powiedzieć ,że moje dziecko już jest zdrowiutkie:) temp od wczoraj wieczora brak.dobrze,że z nim wyszłam.dzisiaj pięna pogoda więc byliśy na placu zabaw i pewnie jeszcze pójdziemy.spaliśmy 3godziny:p i ma leciutką wysypkę .

Ala no ja też zapomniałam o głównych słowach...da(czyli daj i masz w jednym) i chcie:p zawsze z ręką wyciągniętą :) śmieszne te pierwsze śłówka:)

buziam zwłaszcza mamuśki maluszków:) jak mój był mały to cieszyłam się bo spął do 9tej,8mej a teraz do 6tej:) wiec nie wiem czy to zmiana na lepsze:p a dzisiaj chyba po tych gorączkach 6razy na wodę budził się i pił i pił:) a tak ładnie już nocki spał jakiś czas temu
 
kaira tak rzadko zaglądam na bb ze nie wiem kiedy pytałas ;-) mam chwilke przed zajeciami.... clexane biore ta sama dawke czyli 0,2 i na poczatku bylo takie zamieszanie ze nie mialam ich refundowanych... myslalam ze kogos z nfz powiesze.... ale juz na drugiej wizycie mi lekarz powiedzal ze otrzymali jakies sprostowania i clexane jest dla ciezarnych refundowane ufff. ale ceny lekow i tak poszly masakrycznie do gory..

jankesowa sto lat dla gracjanka

michal mówi: dim (dym) dach czyli dach, kap kap ja pada deszcz, bach, be jak sie pobrudzi, brubrum (to non stop od chyba poł roczku, kazde auto i motory sa super), uwielbia ogladac ksiazki z autami i wszystkim co ma kółka (mam wtedy z pół godziny spokoju) i gazety tez ogląda i o dziwo juz tak ich nie targa jak na początku :-D no i mowi mama, tata, didi (dziadzia), baba od czasu do czasu tylko, biii (to) dlaczego akurt bi to ja nie wiem :-D i w ogóle zrobił się przemądrzały jak nie wiem... już tyle rozumi że mnie czasem szokuje.

a co do wstawania, ja nadal do michala wstaje :/ ze dwa razy to min. czasem czesciej jak mu ie cos sni lub jak wlezie do roga łóżeczka i dalej nie ma gdzie sie przesunac to płacze, lub jak smoczka szuka i nie umi znaleź... marze o nocy kiedy michal pójdzie spac i wstane dopiero rano...

papa uciekam do zajęć.. jestem juz tak cholernie zmeczona.... a szefowa powiedziala mi ze mnie zatrudni po stażu czyli po 2 sierpnia ale mam na l4 nie isc do tego czasu bo po prostu na l4 nie moze mnie przyjac, jakbym sie zle czula to po prostu najwyzej do pracy nie pojde ale ma to nie byc nagminne.... a ja mam taka sesje w tym semstrze ze chyba padne.... w tygodniu praca w weekend buda i odpoczywam tylko wtedy kiedy ide spac a nawet nie wtedy spowodu tych pobudek michała.... mam nadzieje ze maluszek da rade wytrzymac do tego sierpnia
 
Pati dasz rade :-) jak fajnie ze te tyg Wam tak szybko mijaja :-)
u nas cieplo maly spi z tym ze teraz jakies chmury naszly wrrr mam nadzieje ze nie bedzie padac
Lil wilekie gratki pisz jakie macie propozycje imion :-)
no i pada deszcze buuu i to jak :-(
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczynki

Znowu niie mam czasu na BB ,całe dnie spędzamy na dworku a w dodatku szykuję na 3 czerwca imprezkę, chrzest Olimpci i 2 latka ?Glorci, ufff.

GRACJANKU -wszystkiego najlepszego, zdrówka zdrówka zdrówka.

A to moje łobuzice P1010375.jpgP1010454.jpgP1010464.jpgP1010490.jpgP1010507.jpgP1010514.jpgP1010530.jpgP1010531.jpgP1010535.jpgP1010533.jpg
 
No i po weekendzie :(

Aga34 zdjęcia super a to drugie, gdzie Glorcia stoi i patrzy jakby dumała jest normalnie the best. Jeszcze ten płaszczyk, po prostu super. Siostry razem też cudnie wyglądają.

Jujka Lena jest przesłodka. Mój Kuba do tej pory uwielbia książeczki, teraz to nawet je "czyta":-)

Pati u nas też samochody i wszystko co ma kółka jest super. Na spacerze dzięki temu mam spokój bo z zainteresowaniem ogląda auta.

Dzisiaj byliśmy na zakupach. Zakupiłam młodemu w końcu nocnik. Czas najwyższy na naukę siusiania. No i mierzyliśmy mu buty i nie wiem jakie kupic. Byliśmy w centrum outletowym, zmierzyłam mu buty w ecco (za 99 plnów) i adidasy i jedne pumy były fajne i nie wiem jakie mu kupić, bo mi się wszystkie podobały. Jeszcze fajne sa elephanten, w sensie, dobrze wykonane. Te adidasy i pumy tez były ok, jesli chodzi o wykonanie, dobrze się je też wkładało na stópkę Kubusia. Tylko generalnie to Kuba buty potrzebuje tylko do wózka na razie, ale z drugiej strony w końcu zacznie też chodzić. Mierzyłam mu tez z befado trampki, ale akurat nie było rozmiaru jego, pójdę jutro jeszcze do Bartka zobaczyć jakie tam mają befado i się zastanowię.
 
Dzięki dziewczyny za komplementy, normalnie w piórka obrastam hehe
Kąpiel wczoraj była mniej tragiczna, znaczy tatuś zabawiał w wanience Lenkę, a ja myłam i protestu trochę było, ale nie tak dużo jak wcześniej, czyli są postępy. Na koniec kąpieli nawet zaczęła się lekko cieszyć. Zobaczymy jak dziś się uda?
A o 4 nad ranem ubzdurała sobie, że pora już wstawać...zaczęła sobie gadać i śmiać się w najlepsze, myślałam, że może cycem zatkam, ale gdzie tam...nie wiem jak długo to trwało, bo ok 5, jak się przebudziłam, spała i tak do 7 dała radę...pewnie dłużej by pospała, ale budzik zadzwonił i przerwał...no ale w sumie wyspałam się ja, a ona już odespała i teraz znowu śpi...coś jej się poprzestawiało od wczoraj...ale ja zadowolona z takiego obrotu sprawy...dziś jakoś mokro za oknem, ale ciepło, więc wyjdziemy na spacer niedługo.

Pati uda Ci się, trzymam kciuki
Aga34 ale superaśne dziewczyny!
Gosia nocnik, ważne wydarzenie;) niech się uczy chłopak, na każdego przyjdzie pora w końcu. A buty chyba najlepsze takie, w których nóżka będzie stabilna przy chodzeniu...
ola** jak tam Julek, spał już kolejnej nocy bez pobudek?

Buziam;)
 
Hej dziewczyny:-)

Gracjanku wszystkiego naj!!!(sorki,ze tak pozno,ale dopiero zajrzalam)

Aga urocze te Twoje dziewczyny:-)


Nam weekend szybko zlecial choc niekoniecznie fajnie.

Arturo z kolega wybrali sie do kina na ''film dla facetow''.
Juz przed filmem Georg pisze do mnie i pyta czy Moze zabrac Artura na dyskoteke...
zgodzilam sie bo A mial miec swoj wypad jak bedziemy z Jula w Bydgoszczy,ale jak juz teraz chcieli isc no to mysle niech sobie ida....

Nie jestem ani zazdrosna jak A gdzies idzie bo ja nie przepadam i nigdy nie przepadalam za dyskotekami.

Po kinie wiec obaj przyjechali,zostawili auto i pojechali taksowka do dyskoteki.
Arturo wrocil o 5.Jak zwykle slyszalam jak wchodzi.
Jak go zobaczylam to sie przestraszylam.
Nos caly pocharatany,siny i okulary bez szkiel czyli same ramki...

W niedziele pojechalismy do szpitala,zrobili przeswietlenie i na szczescie nos nie zlamany tylko z boku kosc ''nadlamana''(nie wiem czy poprawnie napisalam,ale w pamierach jest po niemiecku i nie za bardzo czaje takie medyczne slowa)

Dzis A chcial oczywiscie do pracy,ale dopiero dzis wyszlo jeszcze wiecej czyli paskudne,granatowe siniaki pod oczami...
Wyglada to wrecz bleeee...

Dzis bylismy u normalnego lekarza i dal skierowanie do chirurga.
Chirurg dal tabletki przeciwbolowe i chorobowe na caly tydzien.

Co do samego zdarzenia to A poszedl do toalety bo potem juz chcieli wychodzic.
W toalecie bylo 2 chlopakow na oko po 20-tce.
A umyl rece i chcial wysuszyc pod suszarka po czym jeden z chlopakow wylaczyl mu wtyczke.
Tak wiec A powiedzial normalnie aby mu wlozyl ten kabel bo chce rece wysuszyc.
Na tym sie skonczylo bo z zaskoczenia zarobil w nos.
A maly nie jest i sile ma,ale mowi ze nawet takiego czegos sie nie spodziewal wiec od razu lezal.
Potem razem z ochroniarzami z dyskoteki szukali tych dwoch chlopakow.
Okazalo sie,ze jeden sobie w najlepsze tanczyl.
Zobaczyl A i jeszcze sie glupio smial.
Smial sie tylko chwile bo tez zarobil zaraz w nos wiec sadze ze wyglada teraz podobnie jak A.
Potem przyjachala policja i pyta czemu tamten chlopak wyglada podobnie jak A.
Ochroniarze widzieli,ze A go uderzyl ale powiedzieli ze nie wiedza...

Na tym chyba koniec i podsumowanie takie,ze tu zdarza sie takie samo za przeproszeniem bydlo jak w Polsce(nie wiem czemu myslalam kiedys inaczej)

Sprawa juz jest u adwokata.Jesli chlopak pracuje to ma przekichane bo adwokat bedzie wnioskowal o pieniadze na nowe okulary,o pieniadze za szpital i lekarza oraz odszkodowanie.

Tak wiec zobaczymy jak to sie dalej potoczy.
Dobrze,ze nie stalo sie nic powazniejszego bo normalnie bym chyba zawalu dostala.
I tak sie wystraszylam jak nie wiem i juz od tej 5 nie moglam zasnac.


Ps.Zmieniajac temat to dzis kupilam Julii w C&A fajnie bluzeczki letnie z Disney z myszka Minnie za 4,50€.
Material fajny i cena tez ok.


Milej nocki buzaiki
 
Witam Was kochane.
Dziękuje za miłe słowa i koentarze dla moich córeczek.

AGA0240 - z doświadczenia wiem, że takie nocne wypady z kolegami to nic dobrego. Nie chcę wyjść na jakąś egoistkę ale ja mojemu (też Arturowi) dałam za dużo swobody a teraz od ponad roku nie mogę się rozwieść, w końcu sędzina zawiesiła sprawę.. Chłopy to taka rasa że to wykorzystują, , jak dasz im palec to Ci upie...lą całą rękę.Z czasem będzie uważał że to naturalne że Ty siedzisz w domu a on się dobrze bawi. Bądź czujna.

A teraz z innej beczki, Glorcia robi się coraz większy cycuś, jak chce się troszkę poprzytulać to podchodzi do mnie, pokazuje na brzuch i mówi "mama brziuch ból" , jak ją biorę na kolana to pokazuje na czoło i znowu " mama tu ból" i tak jeszcze z kilkoma częściami ciała. I jak ją tak wymasuję to się uśmiecha i mówi " mama nie ból" i biegnie się dalej bawić.?I już zaczyna odmieniać , jak bierze np mój telefon to mówi " to mamy" a jak bierze jakąś rzecz należącą do P. to mówi "a to taty". Ale mnie cieszą takie postępy :))

Aleeeeee się wychwaliłam :)))

Dobrej nocki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aga ja tez mam swoje wypady(fakt-nie na dyskoteke albo zeby cos wypic bo to nie dla mnie) i nie fair by bylo abym uwiezila go w domu.

Zawsze sie pyta,jak pozwole to tysiac razy dziekuje i te wypady sa moze raz na 2-3 miesiace wiec nie jest tak zle.

Dobrej nocki:-)
 
Do góry