reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Jujka no właśnie cos mi nie śpi.budzi się,a dzisiaj to nawet płakał co mu się nigdy nie zdarzało,bo to nie płaczący egzemplarz.on tylko tak cichutko kwilił zawsze a dzisiaj to wręcz się darł:)ALe to chyba dlatego,że pił mleko nan dobranoc.a ost nie było w sklepie.M kupił mu inne chyba bebiko,ale mu nie za bardzo smakowało.pił bardzo małe ilości(a zawsze mało pił nawet tego Nan).Mam sporo saszetek mleka hipp2 ponieważ JUlkowi posmakowało to stweirdziłam,że zużyjemy.ale on na nim chyba jest głodny bo to jednak lżejsze mleko dla młodszych dzieci.dzisiaj wypił jakieś ogromne ilości!!! 260ml na noc.w nocy darł się(wstawałm kilka razy aż dostał kolejne 260ml! wypił.a o 6tej 190ml:)
normalnie to na noc wmuszałam pił taką 260 od 20-23godziny:) a rano 80-100ml:)

Aga śliczne foty a przede wsyztskim córeczki przecudowne!!!

mały na spacerze z babcią a ja konczę zupę i zmykam do pracy.buziaki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, ja też zaraz uciekam do pracy.

Agnieszka0240 to Ci A. miał wypad, raz na ruski rok a tu takie "atrakcje" Masz rację, że czasem trzeba wyskoczyć samemu, zarówno czy ty czy mąż. U nas jest lepiej nawet jak od czasu do czasu każdy wyjdzie z osobna. Ale i tak wolimy razem, ale nie zawsze jest możliwość.

Aga34 gratuluję postępów Glorci, oj wiem jak cieszą takie postępy dzieci, ja to co chwilę nie mogę się nadziwić jaki Kuba "mądry" jest. A co do facetów to chyba zależy od egzemplarza, ale fakt, ze do pewnych rzeczy łatwo się przyzwyczajają a potem trzeba walczyć ze złymi nawykami.

Jujka rzecz w tym, że Kuba nie chodzi i sie zastanawiam czy inwestowac w droższe buty czy na razie trampki mu starczą. Oglądałam różne buty i te które mi nie podchodziły, typu jakieś sztywne czy coś to nawet mu nie zakładałam. W końcu zakupiłam takie na razie do wózka:
BEFADO, KAPCIE, PAPCIE, OBUWIE, TRAMPEK R. 19 (2233439189) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Cześć Wam kochane.Kurcze dalej nie mam paska narzędzi :(Jak mi was brakuje to nawet sobie nie wyobrażacie nie mam na nic czasu :( Lubię jak piszecie i się chwalicie wyczynami, słówkami zdjęciami waszych pięknych pociech. Chciałabym wam zdjęcie szymka wstawić ale coś mi się stało z paskiem narzędzi w odpowiedziach lili już zadziałała więc pewnie to kwestia czasu :)AGNIESZKA0240 łał biedny mężuś tak jak byłam w Niemczech to się naoglądałam Niemców z pełnymi koszykami alkoholu nie po 1 czy 2 butelki wódeczki ale całymi paletami brali alkohol a mówią o Polakach :p I podziwiam kobiety takie jak ty że puszczą męża na disco ja bym była zazdrosna :pAGA Śliczne córeczki śliczne śliczne do wycałowania:):)TRAWA mam nadzieję że cycuchy już lepiej;)SSabrina cud miód :):)LILI 20 tydzień!!!! Super :) KAROLCIA33 jak ja dawno cię nie widziałam mam nadzieje że u was wszystko dobrze:):)JANKESOWA UCAŁUJ SOLENIZANTA:):)My jutro na szczepienie naczytałam się i nigdy nie wypowiadałam na temat szczepień zdecydowałam się szczepić Szymona, mały dostał katar w nocy z krzykiem się budził dwa razy i godzine trwało zanim usoł spowrotem biedaczek mój czy jak ma taki mocny katar to szczepienie może być?? Na wszelki wypadek rano pojadę do jego dr żeby go zbadała no i Kacperka też bo kaszle i katarzy a jak Szymek dostanie kaszlu to odrazu antybiotyk. KASIA pytałaś czy byłam jeszcze u kardiologa innego nie nie byłam czekam na 21 maja mamy konsultację co tam w serduszku słychać podszkoliłam się co do jego choroby i będe miała napewno więcej pytań do kariologa po wizycie zdecyduje czy szukać jeszcze innej opinii. W maju będziemy przygotowywać się na chrzciny chrześni już załatwieni teraz do księdza czas się wybrać :pCo tam jeszcze u nas do połowy lipca mam macierzyński zdecydowałam zamknąć działalność i szukać czegoś na etat zobaczymy jak to będzie Szymonek dalej na cycusiu:) muszę poczytać o wprowadzaniu czegoś nowego po 4 miesiącu co wolno itp bo nie pamiętam a wy od którego miesiąca podawaliście dzieciaczkom nowe am am :p ???całuję was wszystkie kochane!!!!:):)
 
Hej maminki :-)
Mysmy zaliczyli dzisiaj spacerek dopoludnia bo pogoda byla w miare ladne teraz to juz chmurska jakies przylazly i jest brzydko,u nas remont ciag dalszy,wymieniamy tapete w jadalni i oczywiscie cos ekstra musialo sie przyplatac a mianowicie razem z tapeta odszedl tynk i mielismy niezle dziory w scianach,oczywiscie juz zalatane sa ale dzisiaj bedzie wygladzal sciany i wyrownywal je papierem sciernym ehhh ale bedzie syfu wszedzie pewnie a potem sprzatania wieczorem :nerd: a Ja jeszcze @ dostalam tzn juz 3 dzien leci ale okropnie sie czuje w krzyzu napierdziela,brzuchol boli ehh gdzie sie podzialy te moje bezbolesne @ :no:
Aga sliczne zdjecia,dziewczynki wygladaja cudnie ;-)
EwelinaK z katarkiem silnym bym nie szczepila,jednak jest to ryzyko bo moze z takiego kataru przylezsc cos wiecej,dalabym tydzien czasu Szymkowi zeby sie podkurowal i zeby go obserwowac czy to tylko katarek.Trzymam kciuki kochana za maj oby byly jakies dobre wiesci dla was i Szymonka.
agnieszka ale mial wypad Twoj chlop,co za chlopiska napija sie a potem szukaja zaczepki z innymi,mam nadzieje ze szybko dojdzie do siebie i nie bedzie sladu ;-)

Milego dnia kochane ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Pewnie dużo mnie opuściło. Może od maja uda mi się bywać regularniej.

Póki co mogę się pochwalić, że tym razem zostały wysłuchane prośby M i rośnie mi zdrowy Syn. Ja muszę się oswoić z tą myślą, bo liczyłam na drugą dziewczynkę.

Pati.b moje gratulacje!!! Już wiesz kogo nosisz pod serduchem? Jak się czujesz?
 
SSabrina mam nadzieję i to ogromna że wszystko będzie dobrze:) Błam rano z chłopakami u lekarza szczepienie przesuneli nam na 9 maja Szymonek ma katarek ale Kacper nieźle przeziębiony jest ja w sumie tez nie moge oddychać nosem muszę jakieś inhalacje zapodać po pewnie nic nie moge oprócz soli morskiej jak karmię prawda???She kochana gratuluję syneczka niech rośnie zdrowy:):):) A jak tam Emilka reaguje na wieść o braciszku???Buziaki kochane:)
 
Ja tylko na chwileczke!
Gratulacje wszystkich nowych fasolek! A jest ich kilka, jak widzę. Superaśnie.
Ja na katarek mam taki sposób, co prawda on był skuteczny, jak grzało się jeszcze w kaloryferach, ale na noc na kaloryferze zostawiałam szmatkę, na którą upuszczałam kilka kropel jodyny i kropli miętowych. Tak mały śpiąc, jednocześnie miał inhalację delikatną. Tani, i dla nas skuteczny sposób.
A ja mam takie pytanko. Problem jest taki: u nas w domu temp. powietrza nie jest wysoka, jakieś 15 st, w zimie nie więcej niż 20. Kacper jest przez to zahartowany, mam nadzieję, ale...gdy jedziemy w gości, gdzie jest cieplej, zaraz na twarzy wyskakuje mu zaczerwienienie na policzku. Wyraźnie od ciepła. Normalnie tez ma "jagody" na policzkach, ale lekkie czerwone. Pediatra jak do tej pory nie zwróciła na to specjalnej uwagi.Ale na tej buźce czasem i kilka krostek się pojawi. jaki krem na to stosować? A może czymś przemywać? Teraz słonka coraz więcej a on kocha być na dworze, chciałabym tą skórę jakoś chronić. My w ogóle niewiele kosmetyków używamy, jak dotąd. W domu mam linomag, i krem bambino, oliwkę. Co to może być?
Pozdrówki i sorki że tylko o sobie, ale pamiętam o Was....Tylko czasu czesto brak.Całusy
 
dziewczyny pomocy cycki mi wysychają!!!! piję hektolitry płynów, nie denerwuje się nic nei wiem dlaczego tak :( miałam powoli odstawiać małego ale nie myslałam że laktacja sama zaniknie, a młody nie chce pić z butli. Dzis rano w cyckach nic nie było i mm musiałam podawać łyżeczką, bo głodny a butla feeee :(
 
magnusik przystawiaj małego jak najczęściej do piersi, to może być jakiś zastój na chwilę, może się pokarm zmienia dla Natanielka. no i mam nadzieję, że jesz troszkę, bo bez tego to mleka nie będzie;)
 
reklama
Ewelinko ja zaczęłam w 4miesiącu od wszelkich kaszek mleczno ryżowe odrazu dawałam,pszenne itd(samego kleiku,który niby daje się na początek w ogóle nie kupiłam:p tylko odrazu konkretne bardziej)łyżeczką odrazu gęste.nigdy w butli kaszki nei dostał:p słoiczki wg etykiet od którego miesiąca można chociaż zdarzało mi się troszke przeskoczyć np miał 4miesiące a dostał słoik od 5miesięcy.ale Julikowi nic nie było.a im był starszy to w ogóle szybciej wprowadzałam.i później już sama zupki gotowałam.
EWelinko ja jak ma mocny katar to nie szczpię.niby można z katarem ,ale ja wolę ostrożnie:) mimo iż teściowa która zajmuje się szczepieniami dzieci zapewnia,że z katarem szczepią.ja chodzę na basen itd normalnie z katarem , a jednak boję się,że może być osłabiony więc nie szczepię w takich momentach,pewnie dlatego mamy takie opóźnienia w tych szczepieniach:)
Gosia jak nie chodzi to oby coś było na nóżce ,a zaraz ciepło się zrobi to i w skarpetkach można będzie:) z drugiej strony pewnie niedługo zacznie chodzić:p ale oby nie za twarde żeby stopka mogła pracować.
pardoes nie tak niewiele .ja to oliwką małego może z pięc razy posmarowałam:) a tak nie smaruję małego wcale, bo skóry nie ma suchej to po co mam przyzwyczajać.buzie to tylko przy ostrych mrozach i konkretnym słońcu:) a takie zaczerwienienia na zmianę temp to chyba normalne.a u znajomych może mu po prostu gorąco bo przyzywczajony do innej temp.my akuratw domu mamy aż za ciepło bo M ciepłolubny:) z 24stopnie:) ale moja sisotra od urodzenia łóżeczko miała przy samym oknie otwartym nawet zimą.w domu też chłodniej i teraz ma 8lat i zawsze jej gorąco,ubiera się tak,że mi zimno:)

Magnusik
ja za bardzo nie pomogę, bo miałam mało pokarmu mimo iż dużo jadłam i piłam i ściągałam i karmiłam:) ale na pewno zauważałam różnicę właśnie jak więcej zjadłam.podobno najlepsze na laktacje są hamburgery:p

sabrina ja też przed@.ja na prochaach więc jutro dostanę
 
Ostatnia edycja:
Do góry