reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

reklama
Hejka
To i ja pochwalę się najświeższymi fotkami córeczek :)) Zdjęcie0422.jpgZdjęcie0423.jpgZdjęcie0428.jpgZdjęcie0430.jpg

Cieszyłam się że mam z kim pójść na plac zabaw choć dziś niezbyt wesoły dla mnie dzień. Swoją drogą ten czas szybko leci. To już 3 lata jak odszedł mój Aniołek.

Całuję Was wszystkie.
 
Aga34 jak sobie radzisz przy dwójce małych szkrabów? Ja mam pietra co to będzie od września... Jakieś rady od doświadczonej już w tym temacie Mamy? A te Twoje dziewczyny - cudne. No po prostu napatrzeć się nie mogę!

:-)

SHE - Kochana oto rada od doświadczonej mamy dwójki łobuzów - KUP SOBIE DODATKOWY AKUMULATOR BO NA SAMYCH BATERIACH NIE POCIĄGNIESZ :)))
No i oczywiście gratuluję suwaczka :))
 
haha aga bardzo śmieszne... :-p

dobranoc ;-) i dzieki za rady co do kupy ale u nas to nie dziła.. choc ostatni dałam mu szczoteczke do zebów wiec był zajety myciem zebów ale podziałało jednorazowo.. michał uwielbia klackac sie po tylku jak ma na nim kupe :baffled: z toalety tez mi wyciaga kostke do wc.... ostatnio juz nie wlozylam bo sie boje ze cos narobi (zje itp)
 
To ja wpadnę się pochwalić..Basiulka jak zasnęła ( po wielkich bojach ) o 21.30 to spała do 3.40 - mleczko i dalej spanko do 7. Jestem dumna z mojego dzieciaka..Pierwszy raz od prawie 15 miesięcy jestem wyspana :))
Gratuluję, człowiek się rano budzi najpierw wygłupiony, a potem papa się śmieje. Mam nadzieję, że to na dłużej już Basi zostanie. ;-)

jutro ide w koncu zrobic badania ciekawe jak tam moja kochana tarczyca wrrr juz dawno jej nie sprawdzalam :/
No i ? :sorry2:

Lili pomyliłam się z tym mlekiem i ceną, 16,99 to kosztuje ale nan a gerber 13,49 i to są ceny sieciowe na polskę u nas
Wczoraj w Opalenicy w Intermarche kupiłam 5 sztuk. Było po 12,49 PLN, pani się mnie pyta dlaczego aż tyle, nie powiedziałam dlaczego, może ta cena jeszcze troszkę u nich pobędzie. :-p

Lili no brakuje świeżej krwi, bo my to normalnie jak dinozaurzyce już :)
Się nie rozpędzaj, bo dinozuary wyginęły, a ja mam zamiar troszkę jeszcze pożyć :-p Ale rację masz. :tak:

Gracjanek juz nie dlugo 11 miesiecy kiedy to minelo no i od 2 tyg chodzi:D
Jak tam przygotowania do roczku? No i wielkie gratulacje z chodzenia. Super. :tak:

Ale generalnie mała jest super. Dzisiaj wybieramy się odwiedzić 3 prababcie.
3 prababcie? Toż to fenomen na forum. Super, że tak się dzieje, że prababcie mogą oglądać tyle pokoleń jeszcze. Na pewno dużo wzruszenia i radości im dostarczycie. :tak:

SHE - Kochana oto rada od doświadczonej mamy dwójki łobuzów - KUP SOBIE DODATKOWY AKUMULATOR BO NA SAMYCH BATERIACH NIE POCIĄGNIESZ :)))
Zdjęcia dziewczyn cudowne, ja tak będę za rok i już w miejscu nogami przebieram z radością. Jak tam remonty i przeprowadzki?

Sami - jesteś faktycznie jak księciunio - bosko-słodki :tak:
Agata - cudowna i już 2 tygodnie zleciały :shocked2:
Elena - pięknie na zdjęciach się prezentujesz, słodzizna :tak:
Gracjan - super chłopak i mniamnuśny :tak:
Tomuś - łobuziak jak się patrzy ;-)

Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam. :sorry2:

Ja wczoraj z Adą spędziłąm cudowny dzień w ogrodzie, tylko na spanie wróciłyśmy do domu. W ogrodzie wylądowąły huśtawka, zjeżdżalnie, piłka, bujaki, zabawy było mnóstwo. Nawet obiad zjadłyśmy na dworze. Królik też nam towarzyszył cały dzień wylegując się na słoneczku, było widać, że mu to pasuje. Zrywałyśmy kwiatki, obserwowałyśmy ptaszki. Leżakowałyśmy też sobie ja na leżaku, Ada w łóżeczku turystycznym. Mam nadzieję, że i dziś nam pogoda podpasuje. I powiem Wam szczerze, że jak takie słoneczna ma być lato to to będzie dla mnie cudowne lato. I już nie mogę się doczekać., by jak najlepiej wykorzystać ten czas z Adą.

My już od 5:20 buszujemy, już jesteśmy po śniadanku, słoneczko za oknem się pojawia, czekamy tylko na ciepełko.

Wczoraj nawet pranie w ogrodzie nam się suszyło, tak ślicznie było. ;-)
 
Lil fajnie macie z tym ogordem my jak idziemy do tesciow tez mamy ogrod tylko trza jeszcze jakies zabawki do ogordu zakupic :-)
a wyniki tarczycy bede miala w poniedzialek zanosze tez kał malego do badania na pasozyty mam nadzieje ze wszystko bedzie oki
zaraz lece na silownie w koncu trza sie zebrac bo zostalo do zrzucenia 16 kg !!!
to i my sie ujawnimy ;-)
 
Ostatnia edycja:
jankesowa gratulacje dla Gracjana,zdolniak z niego juz sobie chodzi,super :-) juz niedlugo roczek,jak przygotowania do pierwszej imprezki ??
pati gratuluje fasolki,szczesliwej i spokojnej ciazy ;-)
Alicja slicznie wygladasz,a Szymonek jaki przystojniak z niego :-)
 
Agala, kahaha, cudne maleństwa i piszcie jak najwięcej!
Aga, kurcze, w daleka to dziewczyny wyglądały jak bliźniaczki! Ale Olimpia już duża! A starszej córci to włoski zjaśniały, czy to tylko takie wrażenie?
Kurcze, denerwuje mnie to, że bb tak tnie jakość zdjęć, ledwo co widać dziewczyny na huśtawce.
A Gracjanek też już taki duży chłopczyk! I jakie ma śliczne włoski. Gratulujemy kroczków!
Evela, ale fajny szpagat! Pozdrów czerwcówki ode mnie.
Alicja, gratuluję ujawnienia :-) Ale z was fajne blondaski!
Lilianko zazdroszczę, u nas za ogródek robił balkon, też wystawiłam leżaczek, tylko słońce nam się schowało za blok :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alicja - ślicznie się prezentujecie, trzymam kciuki za kolejne 16 kg. :tak:
Ewitka - balkon też fajna rzecz, moi rodzice nie mają wcale i wiem, że to ból :tak:

U nas dzień podobny do wczoraj, tyle, że towarzyszył nam A. Ada dzisiaj miała humorki od rana, bunt i fochy, piski, wymuszanie, normalnie o 10 wysiudałam Ją do spania z taką ulgą, że aż wstyd. :-p Jak się obudziła od razu poleciała na ogród, żeby się mogła wyszaleć. ;-)
 
Do góry