reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

reklama
Hej Kobietki :-)

Podczytuję Was, ale jakoś ostatnio czas mi się skurczył.

Aniołki Olafek cudny i jaki sprytny!
Julitko pięknego masz synka.
magnusik ja brałam acard do ok 20tc, na pewno nie przez całą ciążę.
wiolka Szymonka przesadziłam do spacerówki jak miał 5,5msc, bo już w gondoli znudziło mu się oglądanie nieba, ewentualnie drzew. Ale dość długo jeszcze miałam w większości rozłożoną na leżąco, ewentualnie na wpół-leżąco.
Aga zawsze się zachwycam jak Ty pięknie Julę ubierasz. Śliczna dziewczynka i taka już pannica.
Kairko życzę wszelkiej pomyślności. Tak jak piszesz będzie dobrze!
Wiola a mi właśnie pediatra mówiła że mogę z Szymkiem po szczepieniu jak nic mu nie dolega spacerować.
Martusionek Tomuś jest przecudny, i taki już chłopiec, szybko spruciulek zaczyna siadać.
LucyF jestem jestem, ale jednak powrót do pracy zabrał mi trochę czasu i teraz jak wracam to w ciągu 6h muszę zrobić to co na co kiedyś miałam cały dzień ;-) no to nieźle że już Milo się dźwiga do góry.
Agatko całuski i dla Ali, pewnie już duża pannica, dawno jej nie pokazywałaś tutaj.
Aniołki Szymek też miał fazę że nie chciał wieczorem pić mleka, ale mu przeszło, tylko że on musiał też nie być głodny bo zasypiał bez jedzenia i budził się dopiero rano. Ale teraz najlepiej karmi mi się go jak leży w łóżeczku, w ręce bawi się smokiem i wypije w taki sposób równo 180ml.

A u nas po staremu, czyli wszystko ok.
Byliśmy w poniedziałek na szczepieniu i Szymonek waży 9700g, trochę się zdziwiłam bo myślałam że już będzie dobrze powyżej 10kg ważył. Rozwija się super i to mnie najbardziej cieszy.
Nauczył się ostatnio pięknie robić 'papa' więc jak wychodzę do pracy a on się wcześniej obudzi to zawsze mam miłe pożegnanie. Opiekunka zachwycona jaki on jest grzeczniutki i bezproblemowy, zresztą my też się nią zachwycamy, bo jest świetna kobietka. No i mam opinie sąsiadów i znajomych którzy spotykają ją na spacerze z Szymonkiem że niesamowicie fajnie się z nim obchodzi.

Pozdrawiam Was!
 
Witam
netu dziś nie miałam, włączyli po południu ale Kuba dziś był taki marudny, że szok. Najpierw nie chciał spać a jak już był zmęczony to ze zmęczenia jeść nie chciał, nie mogliśmy go wyciszyć. Masakra, pospał chwilę obudził się i dalej ryk. Wypił troszkę mleczka i usnął - to spał 3h a ja ręce pełne roboty miałam. Za to wieczorem ładnie usnął na szczęście. Mi się wydaje, że coś nie może poradzić sobie czasem z wrażeniami, bodźcami itp.

Kairko ja cały czas z Wami myślami jestem.

A tak w ogóle to jestem dziś nieogarnięta, zdekoncentrowana i jeszcze nie wiem co, biomet niekorzystny.
 
Mysza oj wiem cos o tym kurczacym sie czasie:-D zawsze zazdroscilam Ci ze Szymonek taki grzeczny bo moje ADHD jest jak tajfun:-D
Lili lepiej po upadku zbierac brawa niz sie mazgaic:tak:ale dobry patent, chyba go wykorzystam:-)
just pamietasz jak Szymek byl w brzuchu jeszcze to sie smialas ze z niego lekoman bedzie bo Ty tyle roznych lekarstw bierzesz:-D ale tak na serio to moj Milo tez ibum lubi:sorry:i tez jak mu daje jak tak gledzi to mysle ze to zeby a po ibumie jak reka odjal
 
dzis juz po kapieli bylo troszke lepiej :confused2: ale swoje odjeczal....i po 20 min wypil to 110ml mleka-z kleikiem-bo po takiej miksturze spi cala noc( od ok 20.30 do 6,6.30) wiec jestem baaardzo szczesliwa ze sie tego nauczlismy....kilka rad udzielila mi mama :sorry: wdrozylam w zycie i ciesze sie z tego ;-)
Olaf nauczyl sie ze jak lyzeczka wedruje do buzi to jest cos podobnego do slowa AaMMMMM a jak ma juz jedzonko w paszczuni to prawie z kazda porcja robi mmmmmmmm :laugh2: przekomicznie to wyglada-K to rył sie z drugiego pokoju jak mlody pochlanial kaszke :laugh2:
no i dzis zjadl owoce ze sloiczka same-tzn ze chyba je polubil albo jablko+ dzika roza wyjatkowo mu posmakowaly (bo zawsze z klieikiem ryzowym laczylam bo jak byly same to pluł:eek:)
i wczoraj Mlody skumal ze mamy psa :szok:;-) jak Ja zobaczyl to polecial do niej i zaczal jej lape szturchac :baffled::laugh2: ta ciamajda oczywiscie tylko lukała na niego :confused2:
mysza jak Olaf skonczyl 3 miesiace to jakos sie nauczylismy ze wieczorne mleko pije lezac w lozeczku :tak: inaczej nie da rady :sorry:
 
LucyF jejku ja dopiero teraz doceniam jak fajnie było na macierzyńskim, i zdaje sobie sprawę jak czasami marnowałam ten fajny czas. No ale cóż...na przyszłość będę mądrzejsza.

Aniołki u nas podobne melodie przy jedzonku...ale na moje ammm Szymuś wie że trzeba otworzyć buzinkę, choć czasami wie ale i tak nie otworzy :-D
 
No w koncu poszla spac...

Ufff...Lucy nie jestes sama Jula tez jest ADHD...

na dniu moze spala godzinke a jeszcze przed chwila wojowala u siebie w pokoiku...

Powyrzucla wszystko z loozeczka,zabawki jak wyzej porozwalane wszedzie,biegala jak nakrecona i tylko ciagle wrzeszczala ''Aga,Aga...''(no wlasnie Jula najpierw nauczyla sie slowa Aga,pozniej mowila do mnie mama a teraz znowu jestem dla niej Aga)

Takie to juz zywotne to moje dziecie...

Ona malo kiedy potrafi usiasc w miejscu i cicho przez chwile posiedziec.

Caly dzien jest w ruchu i pies tez ma przekichane bo kiedy sie do niego przytula to przytula,ale biedny czesto przed nia ucieka bo goni go np.z kubkiem i chce bic...

Mysza dziekuje.


Milego wiezorku
 
agnieszko wlasnie tak sie zachwycalam slodka Jula w tym plaszczyku ze zapomnialam napisac ze cudownie wyglada :) ojjj to Olaf chyba bedzie tak temperamentny jak Jula jesli chodzi o psa-biedny bedzie :D
 
reklama
ja tylko na chwilkę, bo już prawie śpię na siedząco!

Amelka dziś marudna była, pewnie jeszcze po szczepieniu.

kaira - myślami jestem z Wami cały czas.

No i nie wiem co więcej napisać..więc życzę dobrej nocki wszystkim!
 
Do góry