reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Kaira24 - cały czas myślami jestem z Wami Dziewczyny.

Ten tydzień zaczął się jak się zaczął, a Ada wczoraj robiła co mogła by mi ten dzień choć troszkę promykiem słońca rozświetlić - chodzi sama, pod warunkiem, że nie zwraca się na Nią uwagi, bawi się sama, wstaje idzie, a my możemy kątem oka zerkać i podglądać. Liczyłam kroczki, 3 to już zawsze, 7 bardzo często, a i 10 raz naliczyłam :) Mało tego ucząc się chodzić uczyła się upadać i wyglądało to słodko, idzie idzie, bach na dupkę i mówiła "bam" wtedy mama musiała szybciutko powtórzyć "bam" i zająć się znowu sobą. Idzie idzie bach do przodu na kolana i "bam". Mama "bam". Trenowała tak wczoraj pół poranka, a potem ruszyła. Nie umie jeszcze skręcać :) Tatusiowi nie pokazała swoich nowych umiejętności, nie i koniec, po kolanach. Nie ma, że chodzi na zawołanie.
 
reklama
Kochane,
witam się tylko i lecę się zdrzemnąć razem z Igorem, bo ostatnio noce ciężkie.budzi mi się co godzinkę.muszę dać mu pić, smoka i po paru minutach i kręceniu się zasypia.nie wiem w czym rzecz.ale chodzę jak neptyk.do tego zaraz powrót do pracy...
Kairko, &&&&, ściskam i buziam!!!!
LIli, Ada się nie chce afiszować z nową umiejętnością dopóki jej nie doszlifuje.pewnie mała perfekcjonistka Wam rośnie.
Wiola, my do spacerówki w 5 mcu wsiedliśmy, ale na płasko i z podusią.jakoś w połowie 5mca zaczęłam Igorka na półpłasko, ale już bez poduszka sadzać.no ale ja to musiałam eksperymentować, bo on baaardzo nie lubił wózka i spacerów.
 
dziewczyny w czwartek o 11 idę na pogrzeb Zosi
Przepraszam ze się nie odzywam ale tyle się dzieje w moim życiu
Jak już się wszystko uspokoi to opowiem Wam co się działo
Póki co
trzymajcie się i ucałujcie szkraby
 
Hej

My po szczepionce, pani doktor stwierdziła, że takie kupy nie są przeciwwskazaniem skoro po dicoflor jest lepiej. Poza tym mała zdrowa. Waży 7300 i ma 68 cm. Nawet nie zdążyła bardzo zapłakać..teraz też się w miarę czuje. Trochę marudzi, ale to chyba norma.

Taka piękna pogoda, i nie wiem czy z nią wyjść, bo kiedyś słyszałam, że nie powinno się po szczepieniu wychodzić?
 
Agata - sorka, za takiego sms-a, ale chciałam byś wiedziała. Ja już pieniążki dla Zosi wysłałam do aniam. Pomódl się tam indywidualnie od nas dziewczyn stąd. :-(
 
Wiola my szczepimy 5w1i nam pediatra pozwala wychodzić normalnie na spacery tylko nie wystawiać dziecka na promienie słoneczne, bo często po szczepieniu występują reakcje alergiczne. Zuch z Amelki i mały grubasek.

Lilli i jak @ nie ma co to kiedy kolejny teścik? &&&&&&&&&&&&&

a ja po USG tarczycy jeden guzek mi urósł po rodzie a drugi taki sam :-(

A bratanek miał dziś gastroskopie w znieczuleniu ogólnym jutro do domu i czekanie na wyniki.
 
Witam się

eh... taka smutna wiadomość... :(
Zosieńko
[*]


U nas ok, jakoś mało czasu na wszystko...
Tydzień temu Mikołaj miał 3dniówkę- masakra jak się wystraszyłam, bo w sumie to nie ten wiek...
poza tym szykujemy się na chrzciny 31 lipca...

no i tak w skrócie to chyba wszystko:sorry2:

Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku i ślę buziaki dla dzieciaczków:tak:
 
reklama
Do góry