reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Lili trzymam kciuki za staranka.

A to fotki z dzisiejszego spacerku. IMG_8267.jpgIMG_8260.jpgIMG_8239.jpgIMG_8291.jpg
 
reklama
halo halo :-):-)

wpadłam się pochwalić, że zaliczyłyśmy dzisiaj pierwszą noc kultury młodej :-):-)
od 17 do 22 ukulturniałam moje dziecko:-D:-D:-D;-);-);-)
no, ale cóż począć... taki mama ma zawód, to dziecko musi nauczyć się żyć wśród kultury i sztuki ;-);-)

no i w związku z tym zaliczyłyśmy pierwszą podróż mpk i to w dwie strony :sorry2::sorry2: moja córka jest chyba wielką fanką komunikacji miejskiej :confused::confused:

ok... jutro poczytam co tam u was... idę spać, bo jutro ja wstaję do Darii, bo M pracuje od 10rano dnia dzisiejszego do 10 rano dnia jutrzejszego (czyt. 24 godz. non stop :dry:) :sorry2::sorry2: no, ale mus to mus... na szczęście noc kultury jest raz w roku :tak::tak:
 
Witam, wpadłam się pochwalić, że mały ładnie pije z butelki i dzisiaj zaakceptował smoczka, normalnie go sobie ssał i nawet jak byliśmy na spacerze to smok pomógł mu usnąć.
Byliśmy dziś też na chwilę nad morzem i zobaczyć stadion. Kuba dzielnie znosił nasze wojaże w ten gorąc, dobrze, ze wodę już pije.
Zobacz załącznik 360707Zobacz załącznik 360708
Jutro chyba o 8 wyjdę na spacer.
 
hej e-ciotki :)
DSCN6360.jpgDSCN6360.jpg

Gosiu ale zazdroszczę wam morza...ja Julka kubkiem niekapkiem poję:)

dołączam się do życzonek dla naszych dzieciaczków 4miesięczniaczków słodziutkich:)
 
Fotki super, cuwone, piękne, śliczne, a dzieciaki na tych fotkach miód malina

a ja pozazdrościłam Just morza i w pierwszy wolny weekend wybieramy się nad morze, czyli dopiero 9-10 lipca :-p Ale już się cieszę, mam nadzieję, że nie będzie 35 stopni wtedy :dry:

Dzisiaj nastał dzień kiedy Ada pokapowała się, że jak pojawia się moja siostra rano w tym konkretnym miejscu to mama znika. I jak tylko ją zobaczyła to natychmiast się rozpłakała wniebogłosy :-( Co prawda kawałek później już się uspokoiła, ale mi serducho pękało, a Ona mimo wszystko to przeżywa. Nie ważne, że potem cały dzień jest boski, ten moment jest do doopy :-(
 
Witam się po weekendzie!

Spóźnione buziaczki dla dzieciaków "spod 4" :-D

Julcia jaka śliczna modelka!

Kubuś i Juluś fajowe chłopaki! No i Ty Gosiu jaką masz cudną figurkę!

Lili no to może na wizycie już będziesz miała jakąś niespodziankę ;-)


Ja Wam chciałam polecić gryzaczek do pokarmów. Mamy taki NUBY GRYZAK do podawania pokarmu (1616836516) - Aukcje internetowe Allegro
Rewelacyjne urządzenie i żałuje że kupiliśmy tak późno. Jak Szymusiowi zapakuję owocka to siedzi taka przejęty i je...i ma przy tym tyle radości.
Podawałam mu bananka i surowe jabłuszko, Lobo bo najmiększe mi się wydawało. Wygryzł całe 2 duże kawałki.

Za morzem to ja też tęsknie...mam nadzieje że uda nam się jeszcze w tym roku wybrać. I zazdraszczam wszyskim którzy mieszkają bliżej morza...a dokładniej plaży.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
 
Witam dziewczynki
martusionek,G0sia Lew, Mysza 84, Ola** - śliczne dzieciaczki
Aga - Julcia już duża królewna, kiedy ona urosła, a pamiętam jak dziś końcówkę Twojej ciąży kiedy jej tak wygodnie w brzuszku było że wcale się do nas nie spieszyła.

A to mój aniołek który przemienił się na chwilę w brudną czarownicę bo nie chciała zakończyć zabawy w piaskownicy a my musieliśmy już wracać do domuZdjęcie0266.jpg
 
reklama
Mysza, parasolka to Espiro Metro. Nie wiem jak będzie z jej wytrzymałością, bo to nowy model, ale póki co sprawuje się super i jest lekka (7,5kg). Mam wrażenie, że w dużej mierze to kopia McLarena, ale tańsza niż orginał. Jedyny minus, że nie ma jak mclaren większego daszk (takiego bardziej do przodu wysuniętego)
 
Do góry