reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

czesc dziewczyny, dawno nie pisałam, czasu nie starcza, na cpp czasem wchodze i podczytuje, duzo nowych nicków widziałam i smutno mi sie robi jak czytam te historie, dlatego nie wchodze zbyt czesto, mam czasem taki melancholijny nastroj jak mysle o swoim Aniolku. patrze na Dawidka i nie moge przestac myslec jak wygladałby Nataniel, musze całkiem przerzucic sie na ten watek az mi przejdzie ta melancholia.
u nas ok:-)szczepienie za nami, nie było tak tragicznie jak myslałam. mały mało spi i daje sie we znaki ale mi to nie przeszkadza:-)jak bede miala chwile to napisze wiecej, bo nawet teraz pisze jedna reką, a Dawid spi na moim brzuchu:-)
 
reklama
Eve, Ty żyjesz! !! Nie wykończyło Cię macierzyństwo :D Ucałuj malucha od e-ciotek, niech rośnie zdrowo.

Nadal nie ma wyników posiewu, więc wygląda na to, że coś wyhodowali, tylko co? W międzyczasie zaczęłam podawać biogaię i widzę wyraźną poprawę, dziś już ta kupa jest bardziej żółta niż zielona. Myślicie, że nawet jak coś wyhodowali to sam probiotyk może naprawić sprawę?
 
Ostatnia edycja:
Kat, a no :)
Zabawnie bylo, bo pod koniec Mszy Hania czkawki dostala i na pol Kosciola slychac ją bylo :)

Kat, a Ty inne badania tez teraz Stasiowi robilas? Czy tylko ten posiew?
Pytasz jutro znow o wyniki?
 
Tylko posiew. Pytam codziennie. Dalej zieleń w pieluszce. Mam nadzieję, że on dobrze przybiera. Jutro szczepienia. Chyba powinnam znowu przełożyć, nie?
 
Ja bym przełozyla, nie wiadomo, co mu jest i skad taka kupa..
My tez przekladamy juz 3 tydz szczepienie, druga dawka 5w1 i pneumokoki, co chwile ktos przeziebiony jest u nas :(
 
Znowu się nasłucham... Dla lekarki to nie powód do przekładania, jedynie rota by przełożyła ale na rota i tak nie szczepię..
 
co ją to kurna obchodzi?! zwłaszcza, że zbagatelizowała sprawę z kupą. Poczekaj na wyniki posiewu i dopiero działaj.
Ja na rota też nie szczepię
 
reklama
Jestem bardzo ciekawa, jak Staś przybrał przez ten czas. Boję się, że za mało. Dziś mi znów przespał w nocy ponad 9 godzin, myślicie, że to ok? Zastanawia mnie to.
 
Do góry