reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Dobry wieczor:-)

Witam sie po swietach.

Swieta fajne,ale czuje sie jakas przejedzona...

O Julii nie wspomne.

Wcinala jak dzikusek-hihi.

Dla niej hitem byl bigos,ale z jeszcze wiekszym apetytem wcinala salatke.

W Wigilie dzwoni do domofonu tesc i prosi aby A zjechal na dol.

Mowie,ze A sie kapie i ze ma wejsc do gory.

Skonczylo sie na tym,ze prezent dla Julii przyjechal winda i bylam go z windy wyjac.

Dlugo zastanawialismy sie czy w ogole dac Julli prezent od pseudo babci.

W ogole to jakos dziwnie sie czulismy,ze prezent sam zawedrowal do gory.

To tak jakbysmy mieli jakas chorobe zakazna-hehe.

Co do tv w swieta to nawet nie patrzelismy co puszczaja bo dalej tkwimy w naszym serialu ''Czas Honoru''.

Normalnie jestesmy tak zauroczenie,ze potrafimy ogladac po 4-odcinki wieczorem i siedzimy do 1-2 w nocy-hehe.

Tak to tylko filmy po niemiecku a teraz nas naszlo na cos polskiego i najpierw byla ''Wojna i Milosc'' a teraz ''Czas Honoru''.


Dziewczyny dzieki za odpisanie na temat taty.

Alicja narazie trzeba poczekac co przyjdzie do domu bo autobus w warsztacie stoi.

Tata jak na razie normalnie chodzi do pracy i mam nadzieje,ze nie doczeka sie tego zlego telefonu a potem wreczenia wypowiedzenia.

Aaa bylam dzis dowiadywac sie o kolejna prace,ale na razie nic nie pisze zeby nie zapeszac i jak mi wyjdzie to napisze.

Ewelinko wszystkiego naj dla Miloszka:-)

Sorki,ze tylko o sobie.

Milego wieczorku i do juterka.
 
reklama
A to kilka zdjatek ze Swiat. DSCN0825.jpgDSCN0826.jpgDSCN0834.jpgDSCN0836.jpgDSCN0838.jpgDSCN0839.jpg
 
Ja również witam po swiętach.
Kairko wszystkiego najlepszego dla Lenki! Nie miałam czasu zagladnac przed swietami i mi przeleciało! Śliczny roczniaczek! No i wydaje mi sie że moja córcia ma taka samą sukieneczkę-tuniczkę jak Lenka, tylko czeka na nia na lato.
Agnieszka, ale Julcia pannica, kurcze ona za niedługo bedzie mieć 2 latka!
A u nas odpoczynek po swietach, bo święta w rozjazdach po rodzinie, a dziś wypoczywamy. Wczoraj i dzisiaj nie mozemy się obudzić i spimy do 10-11! Nawet Pawełek zaspał do przedszkola. Co do prezentów, ze strony mojej rodziny prezentów a prezentów, bo siostra była w Tesco na 50% i nakupowała dla dzieciaków, od strony męża to nie wysili się, jeden prezent na spółę dziadkowie z chrzestnymi (szwagerka z mężem są chrzestnymi obojga dzieci) i był to tzw spóźniony Mikołaj, bo od listopada się nie widzieliśmy. No ale cóż... Wiecej świątecznych żalów w niehumorkach.
Wiolka, ale gest męża! Mój to nawet na imieniny mi nic nie dał...
 
Ostatnia edycja:
Sie przywitam i tutuaj poswiatecznie
gratuluje dokonan dzieciaczkom
Polcia z nowosci mowi kto to jak sie poka a potem sama odpowiada kto np tata, nauczyla sie czegos brzydkiego jak ktos placze o nasladuje irobi buuu. A potem kaze sie tulic. Ogolnie powoli zaczyna powtarzac po nas wyrazy, nie wszystko jej sie udaje ale sporo tak.
buziam lece dalej sie ogarniac
 
Dzień dobry

Kuba reaguje już na słowo piłka jak się mu mówi gdzie jest piłka to do niej leci.
Poza tym wstaje do siadu i próbuje wrzucać klocki do sortera:-) I coraz bardziej świadomie mówi mama. duma mnie przepełnia.

A teraz idę do pracy.
Miłego dnia życzę.
 
GosiuLew - oj tak rozwój naszych dzieci to i duma przepełnia i uśmiech na twarzy się pojawia i u mnie jeszcze takie niedowierzanie przepełnione z radością. Niedowierzanie, że znowu coś nowego potrafi z radością, że rozwój idzie prawidłowym rytmem. Gadulić tylko nie za bardzo chce, ale póki co w ogóle się tym nie martwię, dogadujemy się bez problemów. :tak: Miłej pracy, oby ludzie ludźmi byli w te dni wyprzedaży. ;-)


Zasnęłam wczoraj z Adzikiem, potem wstałam o 21:30 i zasnąć nie mogłam do 2, o dziwo o 6:30 byłam wyspana, a o 5:30 w ogóle budzika nie słyszałam, ale musiałam go wyłączyć. ;-)

Z okazji miesięcznicy dla:
- Olafa - zdrówka
- Julka - szybszego przemieszczania się, by mama nie miała za lekko
- Emy - bezbolesnego ząbkowania
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczynki.

Ostatnio pisalam wam o pracy wiec wyglada na to,ze sie udalo.

W poniedzialek zaczynam.Bede pracowala od 18.15 do 21.15 wiec dotre do domu przed 22(wiec przez caly tydzien A bedzie kladl Julie spac:-:)-(.

Nie musze mowic,ze juz mam stresa choc to tylko sprzatanie.

No wlasnie Pan sie pytal czy juz sprzatalam kiedys(sprzatam codziennie w domu-hihi)i tyci sklamalam i powiedzialam ze w wakacje w czasach szkolnych.

Z jednej strony sie ciesze a z drugiej to nigdy nie myslalam,ze bede sprzatala...

A dlatego uwzielam sie tylko na to sprzatanie bo dalej mysle,ze z jezykiem idzie mi do kitu i ze moze z czasem pojdzie lepiej i znajde jakas bardziej ''ambitna'' prace.

Wszystkiego naj dla dzieciaczkow!!!

Milego wieczorku buzaiki
 
Do góry