reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

kurcze sorki napisałam na cpp tylko :D
Na wizycie wszystko ok, szyjka długa, rozwarcia nie ma, mała puls 140 tradycyjnie, wody płodowe ok :D nastepna wizyta 30 listopada to bedę juz w 37 tyg, będzie USG z pomiarami wiec dowiem sie jak mała wagowo wygląda :D
Miałam pobierany wymaz na paciorkowca, na szczęście nie mam, przynjamniej jeden problem z głowy mniej.
Mała coraz częściej układa główke tak że pęcherz boli masakrycznie, jak se fika jest ok bo nie zawsze "trafi" ale jak w trakcie jej snu tak sie usadowi to czasem nie moge wstać, czy zrobic kroku, ale da sie wytrwać nie trwa to zbyt długo i nie ma co za bardzo narzekać.

pardoes i sowinka ja tez na nadchodzacy tydzień mam plan prania ostatecznego i prasowania obiecałam sobie że zaczne dokładnie miesiąc przed terminem i tak zrobię

agamati1 gratulacje!!!

Pozdrawiam wszystkie papa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Melduje sie ze u nas wszystko dobrze! Doczytam moze jutro... Pozdrofki
Bartkowa i te ktore o mnie pytaly dzieki za troske!!! Buziole dla wszystkch !
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 55
Ostatnia edycja:
IZW , jak po dzisiejszej wizycie ?????
ja też dziś po usg , tym razem miałam genetyczne
maluch fika koziołki , wszystkie parametry prawidłowe , kość nosowa widoczna , NT 1,0
fajnie juz widać takiego szkraba , wg usg to 12t2d
 
Witam ja dziś mega przelotem (mamy weekendowych gości od wczoraj), ale musze sie pochwalic mała ma 3,084kg więc idealnie mysle że do 3,5 dojdziemy :D wszystko ok szyjka z 42 mm na 36 wskoczyła (troche mam długaśną) łożysko st. dojrzałości 2. Nastepna wizytancja 14 grudnia (3 dni przed terminem porodu z mojego suwaka i USG z 13tc i tydzień przed terminem wg ostatniej miesiączki - mam na 21 grudnia).
Mała ziewała w końcu pokazała nam buźke ale foto se zrobić nie dała 3 próby i za każdym razem rączki na buźke, juz niemoge sie doczekać zobaczenia i przytulenia jej po drugiej stronie brzuszka.
Pozdrawiam i życze udanego weekendu

czarna :D ciesze sie z twojego szczęścia tak jakby o moją ciążę chodziło :D

ja w piątek ledwo weszłam do domu miałam gości znaczy moi rodzice ale to ciocie z daleka których nie widziałam 8 lat, wiec mam nadzieje że mam wytłumaczenie hehe :D

martyna cudna fota :D, mnie tez namawiaja na ciążową sesyjke mam nadzieje pstryknąc niebawem
 
Dziekuje dziewczynki!
a_gala-dziekuje!
IZW-polecam/ fajna pamiatka
Szyjka- super!!! Dluga!! Moja tez cala ciaze ma okolo 4
Czarna- super
Pozdrawiam wszystkie was
Co u Klaczka?
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane ciężarówki:)
Życzę wszystkim szczęśliwych rozwiązań!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po burzy zaświeci słońce, tak jak u mnie. Właśnie mój cud raczkuje obok i ma milion żeczy do powiedzenia:)

pozdrawiam
ps Kahaka mnie też tu strasznie ciągnie, pozdrowienia dla Agatki
 
Ostatnia edycja:
martyna , kłaczek urzęduje na 40-tkach

izw ??? rozpakowana ??? &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

u mnie ok , narazie nie mam brzucha , 2ka na plusie , dobrze się czuje , przymierzam się od oznajmnienia rodzinie o potomku ....jak nastolatka
 
czarna patrz jak mnie wywołałaś, właśnie wyszłam z wanny i pomyslałam żeby włączyć kompa i dać znac tu i znajomkom że nadal jestesmy w dwupaku :D
cieżko wi sie siedzi przed kompem więc staram sie nie gniesć małej. Czuje sie ok tylko juz coraz częściej brzuch sie napina co czasem boli, ale znośnie, w piatek mam ginko-wizytancje, nie spodziewałam się że ją "zaliczę". Dzis na nowo rozkopałam torbe swoja i małej do szpitala, dopakowałam conieco i zrobiłam liste tego co trzeba na "ostatnia chwilke dociepać" typu telefon + ładowarka itp

Ciesze sie że u ciebie i maleństwa wszystko ok :D a jakby mnie chwyciło a nie było by okazji to Wesołych Świąt, ale stane na głowie żeby wam przedstawić moja małą jak już bedzie po drugiej stronie :D
 
reklama
IZW , no fajnie że jesteś :) życzę Ci żeby szybko i gładko poszło na porodówce . A jakie ty imię wybrałaś dla córeczki / bo ja chyba przegapiłam albo zapomniałam :zawstydzona/y:
 
Do góry